Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Stawiaj, bo mi sie skonczylo :) Milo jak od czasu do czasu ktos postawi to co naprawde wazne :D bedzie sie dobrze spalo ;) [cieszy sie ze zalapala sie na darmowe stawianie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cebulę Ptaszysko ? :D Pogięło ? Do jajek to najlepszy jest długi zielony ogórek ... marzenie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> No tak... ale rozne sa zamki ;) Parowke do jaj?? Pogielo? :O flow---> ogorek do jaj?? Pogielo?? Nic a nic mi sie to nie komponuje!!! Ja lubie jajecznice z cebula :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My o jajjkach a ta o jajecznicy ! Bardzo konstruktywna rozmowa - nie ma co ! :D Jak dojdziecie do konsensusu to rano poczytam - na razie idę spać i mówię ogólne dobranoc ! Acha ! I żeby nie było ... na pewno nie przyjdzie tu mój duch powiedzieć, że śpię ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeciez z jaj sie robi jajecznice, nie? Mi ostatnio w rece jajo sie zgniotlo to juz nawet do niczego innego sie nie nadawalo :P A jak ugotowane to najlepiej nadziewane ale moga tez byc z sosikiem... takim bialym :) Konsumowalam kiedys - dobre bylo :D flow---> Dobranoc!!! A co Ty takiego niesmialego cienia masz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i mam isc:) heh na zartach sie nie znasz:P stawiam to co najlepsze....wcinam prince polo classik:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> To Ci tylko dobrze wrozy... Znaczy, ze pozostaniesz przy zyciu w nienaruszonej formie :D Tanczaca---> Phi... teraz to latwe... Wiem co masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> Toz to masochism... O_O (poszlabym nawet dalej i powiedziala, ze wrecz dewiacja :P ) Tanczaca---> Znaczy sie szukasz frajera? :P Do czego mialby sie przytulac? :O Fuj! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×