Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dzien dobry :D A najlepsze bedzie zakonczenie :D Tanczaca---> JA sie grzecznie pytam... gdzie te piwonie? 😡 bo napewno nie na moim @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet watpliwy atrybut JCvD nie zastapi mi boskiego CF :D A na co sie wk... MOze jak ja bym sie wk... to tez by mi wena powrocila? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczam Ci nieznajomość anatomii facetów z racji posiadania wianka :P JCvD jest podobno kiepski w te klocki ale za to na pupę można popatrzeć z przyjemnością :D A Ty widziałaś kiedyś CF gołego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze nie uwazam tylnej czesci JCvD za ktorys tam cud swiata nie znaczy, ze sie nie znam na anatomi... :P JAkies tam podstawy mam :D W jakie klocki jest kiepski JC...?? Uwazam, ze swietnie daje czadu ;) Wypowiedzialam sie sceptycznie tylko na temat jego czterech liter :P Widzialam. Ale ja zdecydowanie bardziej wole wpatrywac sie w Jego oczy i wzdychac platonicznie :D niz jakies tam fuje... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w zyciu mariana!!! Zwija mi Jego prywatne zycie :P Jak caluje to bez przesady (chyba, ze ta sama plec... wtedy tez przewijam :P ). Ale momenty zawsze przewijam i wylaczam, bo ja przyzwoita kobieta jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy tym cytowaniu zgubilas istna czesc zdania - tzw partykule NIE ;) Czy to jest malo jasne? ;) JAk to mozna jasniej przekazac to juz nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×