Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

W czym Cie oslabiam...?? A co ja mowie...?? No skad mam wiedziec co zrobic... Zalezy od wielu czynnikow :P Przeciez napisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to co... NIe pozostaje Ci nic innego jak czekac... Moze ruszy :P Znaczy, ze od wszystkich uzytkownikow posciagalas wszystko i zaden nie ma nic wiecej i trzeba czekac na ewentualnego dawce, moze cos ruszy. A co to za film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Arbuzie... szklarnia i inne wymienione sprzety na 100% Ci sie przydadza. Idz i zrob to :P Nalezy spelaniac swoje marzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę publicznie zdradzić tytułu...och ...nie mogę...link masz w GG w poniedzielnik sprawdzisz w UP:P O tej porze szczególnie rozumiem co się do mnie mówi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogielo? O_O LInk?? JA nie zamierzam sciagac!! :P Tak z ciekawosci pytam... Zeby socjalna byc ;) ALe nie musze wiedziec. Milo zyc w blogiej nieswiadomosci. I w przeciwienstwie do Ciebie baaaaaardzo potrzebuje teraz snu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani w niedzielę 11 czerwca 2006 roku!!! w s 4.15 ----- z s 20.57 1157 - Margrabia Albrecht Niedźwiedź zdobył gród Brennę, późniejszy Brandenburg. 1509 - Henryk VIII zawarł małżeństwo z Katarzyną Aragońską. 1742 - Maria Teresa Habsburg i Fryderyk II Wielki podpisali pokój we Wrocławiu, kończący I wojnę śląską. 1937 - Wielka czystka: Na rozkaz Stalina dokonano egzekucji ośmiu przywódców wojskowych. 2001 - Timothy McVeigh został stracony za przeprowadzenie zamachu na budynek federalny w Oklahoma City. 2004 - Sonda Cassini-Huygens dokonała bliskiego przelotu obok księżyca Febe. 2004 - Odbył się pogrzeb Ronalda Reagana. 2005 - Ministrowie finansów państw grupy G8 uzgodnili anulowanie długów 18 najbiedniejszym krajom świata. jeszcze tylko 203 dni do sylwestra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Orlica (27-02-2005 17:59:00) Odpowiedz cytując Heh, a mi to sie czasem wydaje, ze naleze do wymierajacego gatunku... 19:33 Krwawa Orlica Nie ogladalam i nie zamierzam... Srednio mnie interesuje prywatne zycie Colina Farrella i jego zwiazki... Lubie Go :) Dobry z Niego aktor i wydaje sie byc sympatycznym czlowiekiem (choc tego nie wiem...). NIe wiem po co zgodzil sie na takie nagranie... ale juz calkiem nie rozumiem tej baby... Jak nazywa się zakon z którego pochodzi Krwawa Orlica? - Zakon Siostr Niewidzacego Oka... Krwawa Orlica biega w towarzystwie kilku inteligentnych, przystojnych panów :) Można tu znaleźć dość ciekawych unikalnych i super unikalnych bossów takich jak Krwawa Orlica... Jestem Krwawa Orlica – Powiedziała, po czym dodała – a wy ... Przyjaciele nie zdążyli nawet zareagować kiedy Krwawa Orlica podniosła łuk i ... Krwawa Orlica, bo o niej mowa, była nie tylką świetną wojowniczką, lecz także sprawnym magiem-nekromantą. Droga do niej prowadzi przez Zimne Równiny, ... Powie Ci ona, iż na Cmentarzu pojawiła się najlepsza dowódczyni Łotrzyc - Krwawa Orlica - gotowa całym sercem służyć... Krwawa Orlica doprowadza cię do szału , mimo że nie jesteś wilkołakiem ? Zabijamy ją i po sprawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek się robi. Lenistwo mnie takie ogarnęło, że świat mógłby nie istnieć ... :D Degustacja ciasta wykazała, że mam talent piekarniczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×