Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

A ja co...?? Bo nie lapie (ale dlugi dzien mialam :P ) Widac mamy inne idealy :P Przynajmniej razniej im bedzie razem siegac bruku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie urosnie to wygram. Hura!!!! Jeszcze nigdy nic nie wyglalam ;) Tylko sie wciaz nie moge dowiedziec co takiego fantastycznego wygram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eksperyment... :O Znaczy sie, ze moze cos wybuchnac...??? To w razie czego krzycz \"fire in the hole\". Tak zawsze krzycza na filmach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:mialem dzis fajny dzien ...wrocilem z pikniku gdzie bylo nawet znosnie ...troche za wiele ludzi ale ogolnie bylo OK;) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> To milego dupania ;) Robal---> Ciekawe ile to dla Ciebie \"za duzo\" ;) A bylo przy tym jakies H2O? ;) A ja sobie chyba spac pojde, czy cus... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam, że urosło ! I to jeszcze jak !:D To pierwsze w moim życiu ciasto drożdżowe które mi się udało (mam nadzieję, że w smaku będzie takie na jakie wygląda). Ptaszysko --> znowu nic nie wygrałaś ! Robal --> to ty nie wiesz, że na pikniku jest zawsze duzo ludzi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie bylo ...jak było:P heh nawet sporo;) mam super humorek i otwarty ....dach w aucie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka urosło Ci dlatego, że ci TWA dała super przepis!!! Mów tu GŁOŚNO!!!!!!!!!!!!!!!!!! już go dupnęłam...tera robię to samo co wczoraj z czerwonym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam plci odmiennej sie nie obawiam;)wiec niech wlatuja nawet ze cztery:Pmnie na tyle ze kazda sobie ...pokasa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> Ty masochisto... Kasanie nie boli ale pozniejsze doznania nie naleza do najprzyjemniejszych :P Ale jak cos to ja Ci moge podeslac pare tych wrednych... bo nie wiem czemu ale baaaaardzo mnie lubia :O Chyba slodka jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi jak w emulach w informacji o pliku jest napisane, że pliku nigdy nie iwidziano w całości to warto czy nie warto go ściągać? Czemu idziesz tak wcześnie spać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy ;) Powiedzialabym, ze nie warto... Ale sa jeszcze inne istotne elementy, ktore warto sprawdzic... ile zrodel jest ukonczonych... Jak niski % to juz zupelnie nie warto :( Jak wczesnie?! O_O Pozna godzina jest!!A ja niewyspana... Grzeczne dziewczynki chodza wczesnie spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś codziennie niewyspana:p Nie ma co z Wami gadać Idę się filmować kompowo..ten sukinkot na lajzach a ja nadal nie mam literków w srebrnym pudelku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×