Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

wiesz...czasami moge zaryzykowac...a nawet daley...a moze lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to lecialo...? Zeby zycie mialo smaczek... nie to nie to :O Kiepska jestem w powiedzeniech :P Ale moj brat by powiedzial, ze bez ryzyka i adrenaliny to nie zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys moj zyciorys przeczytala to hm ...pewno by cie zintrygował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zaintrygowal\" to dobre slowo :) Takie intrygujace ;) Jak te nalesniki :) Dopoki mi nie odebrales zludzen i nie wyskoczyles z ta parowka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie lubisz parowek??;) i tak najbardziej lubie golabki,flaczki ,tatar,krewetki,i tombaliki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> O_O No nie wiem... Impotenci bywaja psychiczni... A z konczynami i innymi czesciami ciala bezkostnymi to wszystko ok maja ;) Robal---> Parowek to ja nawet mojemu psu nie daje :D Dlatego mnie tak zszokowales ;) Tatara nie jadlam i szczerze mowiac nie komponuje mi sie, a to ostatnie na \"t\" to co to jest...? Tez jakis kosmos albo co gorsza zarcie patrzace z talerza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe doczytalam ;) flaczkow wrecz nie cierpie (a probowalam... z musu, w akcie desperacji ale kolega widzac moja mine powiedzial, zebym lepiej juz nigdy flaczkow nie jadla, bo tylko marnuje dobre zarcie ;) ) A krewetki... :O Ale za to ubostwiam wprost golabki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj KO Ty to jestes debesciara:P parowki sa cenione na calym swiecie tylko to sa parowki te nasz e polskie sa do bani ... wypowiadal sie kiedys fachowiec od zywienia i powiedzial ze parowka gdyby miala byc robiona wedele przepisu kosztowalaby okolo 30 zł za kg . a u nas robia nikt nie wie z czego[mozna sie domyslec] i sprzedaja w biedronkach za 3 zeta za kg. to jakis nonsens;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraby,kalmary ,osmiorniczki itp cale frutti mnie podchodzi lubie tez te potrawy z octu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> To mniemam, ze to jakas rypa jest... bo ponoc je sie je z cytryna (ale mi sie nie komponuje :O ) Robal---> \"debesciara\"? ;) Wszyscy mi to mowia, a ja nie wiem czemu :P W naszych parowkach to pewnie wcale miesa nie ma :P Ja nawet nie mialam na mysli takiego hardkoru jak biedronka :D Hehehe... pamietam jak kiedys na obozie, po ostrym piciu wieczorem, na sniadanie dostalismy parowki i Ci co dali rade przyjsc na sam widok mieli ochote udac sie na rozmowy z wielkim uchem :D Przynajmniej tak wygladali :P No w kazdym razie wszystkie parowki sie ostaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycuszki :P jak najbardziej;)....hm tylko na słodko czy po wegiersku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko!!! Toz to nieprzyzwoite!!! Jak po wegiersku?? PO wegiersku to zawijane sa w ciescie :P zgorszylam sie :P Ide spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz orlica...raz robaczek:P zmykam słodkich .... zycze;) do dzis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ide i ta, bo milosc mojego zycia (jedna z paru...) patrzy tesknym wzrokiem z lozka :D A do tego zostalo mi przypomniane, ze sobie jutro dlugo nie pospie :O Robie za szofera 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×