Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tanczaca---> Fuj!!! Wprost brak slow!!! Szkoda szampana... szkoda wody (bo sie pozniej z tego ulepku umyc trzeba) i tej calej reszty co zalana bedzie :P Robal---> 🖐️ Uciekasz, bo tez sie zgorszyles? ;) Ja tez ide!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: mnie juz nic nie zgorszy i nie zaskoczy;) poprostu ide,jakis prysznic i chwile pomyslec nad dniem ktory dal nam pan;)znaczy sobota... DobraNoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> NO tak... w koncu orlica to dziweczynka, a robaczek chlopaczek ;) To by sie nawet zgadzalo, nie? :P Hiciory erotyczne? :O A taniec na rurze tez bedzie? :P To ide!!! Zgodnie z zyczeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> A juz nie mam sily na prysznic, ani weny :P Pojde nieswieza spac ;) Jutro sie wyplucze :D A poki co to bede sie radowac noca, ktora dal nam Pan :D Szkoda, ze nie moze trwac wiecznie, heh... Tanczaca---> Ide! JUz mozesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Jest ten dzien Ktory Dal Wam Pan;) a Wy spicie:P Miłego Dnia.... KO-- wstawaj parowki na sniadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Widzę, że nocne marki już prawie w komplecie. I parówki na śniadanie ? Kawka ? To się nazywa obsługa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nikt nie powiedział, że jesteśmy uzależnione od odświeżania ;)... to dzisiaj Ptaszysko jest Driver...Flowka cudna Gejsza...a ja przemieniam się we Fruit and Flower :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie KO\" faszeruje paroweczki ?? czy nalesniki wyciska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udał się lunch u P ! Najadłam się pyszności ... Szkoda, że żołądek taki mały - deser już się nie zmieścił ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się - sahara normalnie ! :D I najgorsze to, że nie wiadomo kiedy cuś znowu ... ? Chyba, że wyrwę jakiegoś emeryta nad morzem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dzis nie wyciskalam!!! [stwierdza z rozgoryczeniem, ze Tanczaca to zla kobieta jest, nawet parowke przeznaczona dla niej chciala dla siebie zakombinowac] Dzis na sniadanie bialam bitka wolowego z cebulka w bulce :D I dluuuuuga przejazdzke. Niestety moj dodatkowy etat to szofer :P Ale w miedzyczasie byl czas na odrobine rozwywki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Ptaszeczek przyfrunął... Nie jestem zła kobieta... nie takiej parówki o jakiej myślisz KO szukam od rana ;) A Tobie serce bym oddala a co dopiero glupi kawał flaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> No, imam sie kazdej fuchy. Tylko czemu zadna z moich fuch nie przynosi wymiernych korzysci :O Moze zaprocentuje na przyszlosc :P Tanczaca---> Miesien sercowy to, jakby nie bylo, tez flak :P A parowek to ja nie lubie. Ale liczy sie gest :P Zawsze mozna ta parowke gdzies upchnac, zeby dawca byl szczesliwy (jakie to powiedzenie jest... wilk syty i owca cala :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej , ze jechalam bez waznego przegladu technicznego :P Dobrze, ze po drodze nie bylo panow w niebieskich mundurkach ;) Ale tylo 2 dni!! Zamnialo mi sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że ptactwo za kierownicą to jeszcze bez ważnego przeglądu ! Aż dziw, ze cię smerfy nie dorwały ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×