Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

On jest bardzo przyzwoity : som w sumie dwa, polane czekoladą kokosy :D uwielbiam!!! Flowka też takiego sobie do buzi wsadzała ;)a dzisiaj w stosie papierków siedzi i wcale jej nie widać!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tak jest po urlopie ;) Wszystko co sie odlozylo i nowe sprawy... gromadza sie na biurku ;) i pod nim ;) A ja dzis smigam od rana na kafe, sie panosze... Musze sie urwac i tez pracowac, bo sie nie wyrabiam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym sie napila :D A w lodoweczce mam piweczko :) Ale do lodoweczki mam kawalek :( A widzialas jak nam poucinali EKT??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam soczek pomarańczowy i...wystarczy:D Nie można być codziennie w niebie!!! Ale napchałam brzusia ..jednak nie jest takie złe jedzenie resztek po gościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i Robalu ! Spóźniona dziś jestem okrutnie ... Po urlopie mam huk roboty ! Nawet nie próbowałam w pracy wejść w net żeby się nie wciągnać ! Bo byłoby po robocie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że MB nie było. Sponsor na urlopie. Ale i takie dni muszą być - w końcu za coś mi płacą ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie wiesz Ptaszysko ? To takie części człowieka - tam gdzie podwozie ! I słuzą do bardzo pożytecznych rzeczy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zzieleniałam wśrod zieleni, by zieloną być ;) A polewka będzie pyszna... żurek na wywarze z wędzonki!! Flowka zaczniesz mi udzielać lekcji dyplomacji !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×