Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam serdecznie w poniedziałek 23 miesiąca odchodzącego ciepła...w tym dniu obchodzony jest na całym świecie już po raz 8-smy Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych. W bieżącym roku tematem obchodów tego święta jest hasło: CZYTAM, POZNAJĘ, DZIAŁAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA nie tylko z ciołków ale ciołki jak rzepy som :O A pogoda nadal niczego sobie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frajerzy w nich na pewno kilku ciołków zawaliło mi skrzynkę @ !!!! Posmieję się z tego jak wrócę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siem już uśmiałam...hahahahaha...bo taki jeden Maniek z tyloma babami mailuje, że zapomina z którą co robił ...robi...planuje robić :P I dla mnie siem nie nadaje bo je skąpiec...żałuje 8,,,,,,,,,,,,50 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mnie śmieszy? Co mnie smuci? Jakie znaczenie mają dla mnie rodzice? Jakie znaczenie ma dla mnie dziecko(dzieci)? Jakie znaczenie ma dla mnie rodzeństwo? Jakie znaczenie ma dla mnie przyjaźń? Jakie znaczenie ma dla mnie miłość? Co cenią sobie we mnie inni? Co ja cenię w innych? Moja definicja sukcesu? Co napawa mnie dumą? Co napawa mnie wstydem? Czego się obawiam? Co mi się udało? Co mi się nie udało? Jak ważne są dla mnie pieniądze? Moda...? Czy lubisz zwierzęta? Czy lubisz książki? Czy lubisz muzykę? Ideał? Wymarzony partner życiowy? Co cenisz w związku (KzM)? Wymarzony prezent? Wymarzony urlop? Wymarzona praca? Moje wady? Moje zalety? Zdrada? Zazdrość? Zawiść? Ambicja? Jak można opisać niewidomemu mój wygląd? Jakim śniadaniem wywabisz ukochaną / ukochanego z łóżka...? Seks? Dorastanie - młodość...? Starzenie się - starość...? Ile czasu spędzam z ukochaną / ukochanym? Gdzie lubisz spędzać ten czas? Co mogłoby mnie skłonić do zaryzykowania życia? Mój dom jest moją twierdzą... Umiejętność wygrywania? Umiejętność przegrywania? Moje marzenia? ZŁOTA RYBKA:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi sołtys przed dom, staje na podwórku i się przeciąga. Nagle patrzy - na podwórku u jego sąsiada Stefi Graf i Martina Navratilova grają w tenisa. Zapienił się z zazdrości. - Mieeetek... podejdź no do płota! - woła do sąsiada. Gdy ten podszedł: - Co to ma być? To ja jestem sołtysem, powinienem wiedzieć, że takie wspaniałe gwiazdy odwiedzają naszą wieś, a ty zapraszasz je i nic nie mówisz ?! - Nie wściekaj się tak, to powiem ci coś w wielkiej tajemnicy. Ale nie mów nikomu. - No ? - Tam w stawie pod lasem pływa sobie złota rybka. Spełnia każdemu tylko jedno życzenie. Tylko głośno krzycz, bo jest trochę głucha. Sołtys pobiegł do stawu i ...mówi: - Złota rybko, złota rybko.... chcę mieć w domu wielką kupę złota. Wraca do domu - a tam wielka kupa błota. Wściekł się sołtys, bo dywan, podłoga... - wszystko było upaprane błotem. Oj, będzie Marynia miała robotę... Wściekły jeszcze bardziej na Mietka, woła go znowu. - Coś ty za trefną rybkę mi polecił !? Chciałem mieć górę złota, a ta głupia ryba dała mi górę błota! Wszystko w chacie mi w błocie pływa! - Mówiłem ci, jest trochę głucha. A co ty myślisz, że co ja chciałem ? Wielki TENIS ?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimny prysznic ci nie pomoże ... nic ci nie pomoże ... Jedynym lekarstwem które polecam jest ... wizyta flowki we Wrocku ! :D Lajf to lajf !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×