Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Połonczom siem nasze nurzki rączki :P Realizujemy skrzętnie program pobytu Flowki w WZ:D 6 punkt...potężna przepyszna zapiekanka wyjedzie z piekarnika i wjedzie na obiadowy...a my wbijemy w nią swe noże i widelce..a dalej już nie piszem, żeby nie robić Wam smaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak smaka zrobiłyście :D... na zapiekanki i na baleciki ..... Ale wredna nie będę - bawcie się dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę wyrazić swoje oburzenie w sprawie odpadnięcia z tańca Przemka S!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To był chwyt poniżej pasa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nic wysuszonego....wsio działa jak trza :P Zamarynowane przez Pedanta :D A Wy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne gatki se wybieram :D bo kawe z mlekiem pijam tylko, czarna woda mi nie pasi a na czarną skrzynkę to poczekamy!!! Nie ma tak dobrze, że juz! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksowne naprawione i odebrane ! Czerwony podtrzymywacz do seksy zakupiony ! Cała jestem seksy- seksowna ale.... niewyksesowana ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo we mnie jest sex, Gorący jak samum. Bo we mnie jest sex, Któż oprzeć się ma mu? On mi biodra opływa, wypełnia mi biust, Żar sączy z mych ust. Bo we mnie jest sex, Co pali i niszczy. Dziesiątki już serc Wypalił do zgliszczy. Kogo zmysłów pożogą ogarnie, już ten, Nie zazna już ten, Co spokój i sen. Lecz gdy ofiarę Trawię pożarem I żądzą suszę, Wiem, żem ja cała Nie tylko z ciała, Że oprócz ciała mam przecież i duszę! Bo we mnie jest sex, Jak chwast ją zagłusza. Nikt nie wiem, że jest Pod sexem i dusza. Więc o takim wciąż marzę, co całość ogarnie I duszy latarnie Ze zmysłów wygarnie. Takiemu ja oddam wśród łez I duszę, i sex! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×