Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowciu kochana taka piękna jesteś z rana słońce wysoko w południe a Ty dalej wyglasz cudnie kolacja na stole postawiona a Ty nadal wystrojona Uroda Twoja nie mija...chodź noc nadchodzi a Ty niczyja...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Sok i Flowka som na etapie omawiania potrzeb ludzkich, mam nadzieję, że takie pogłębianie znajomości i dalsze zbliżanie stanowisk powinno być możliwe, ponieważ Pan Sok przejawia chęci do dyskusji; wprawdzie jest drobna przeszkoda w postaci zatykacza, ale najważniejsze, żeby omówić warunki co do osiągnięcia w przyszłości celu strategicznego :P Więc ja mówiem DOBRANOC, bo czas na Borata i podpatrywanie czy w Kazachstanie ludziom żyje siem dostatniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omawianie ludzkich potrzeb było bardzo przyjemne ! :D Opiłam się różnych naturalnych soków z VC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Dziś prosto z wyra poszłam do pracy .... tydzień zaczął się świetnie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zimę przylatują do nas m.in.: śnieguła, poświerka, czeczotka, jemiołuszka, jer, droździk, mewa siodłata, myszołów włochaty, bielaczek, uhla, lodówka, edredon, bernikla obrożna, nur czarnoszyi, północne populacje gawrona i sikor (bogatka, modraszka, sosnówka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jak Marihuana - uśmiejesz się ze mną do łez. . Jestem jak LSD - życie ze mną nabiera barw i kształtów. . Jestem jak speed - nie dam Ci zasnąć do rana. . . Jestem jak heroina - gdy mnie spróbujesz będziesz chciał więcej. . Jestem jak morfina - szybkim środkiem znieczulającym Jestem jak toulen - zjadam parę twoich wyrazów. . gdy jesteś blisko mnie Jestem jak crack - ze mną przeżyjesz prawdziwą euforię. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś do przytulenia: MOJE ogłoszenie: Poszukuję mężczyzny: Do przytulenia wieczorem Do porozmawiania gdy nudno Do nieustannego kochania Do przeżywania radości Do wyśmiewania smutków Do odkrywania siebie nawzajem Do wpatrywania się w jego oczy Mężczyzny, któremu mogłabym dawać z siebie wszystko, co najlepsze. Meżczyzny, dla którego największym szczęściem byłoby to, że jestem. Moje jedyne marzenie(by znowu jak dawniej - usłyszeć: dzień dobry kochanie.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko huto! czego specjalnego uzywaja zimnolutki ... igloo...?? ale normalni tego nie uzywaja:D zreszta ja jestem do tylu z mysleniem,wiedza , rozwojem;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sanki mi sie skojarzyly:P chyba ze zle kojarze zimnolutki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ne doczekam rozwiazania zagadki, rzucam na dzis robote, jade do domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×