Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Już koniec miziania weekendowego...do pracy..a ja do garuf....rano wracając z P, w której będę robić B nakupiem kiszonki..i zapach bigosiku doleci najpierw do P potem do G :p A tera idę spać (za wcześnie jak na TWA ale siła wyższa) bo jestem strasznie głodna i nie mogę ulec pokusie serkowej z rypkom;) Piękna składaj klocki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analiza słowa k***a Kiedy sie czlowiek potknie albo skaleczy wola \"O kurwa!\". To cudowne, lapidarne slowo wyraza jakze wiele uczuc, poczawszy od zdenerwowania, rozczarowania poprzez zdziwienie, fascynacje a na radosci i satysfakcji konczac. Przecietny Polak w rozmowie z przyjacielem opowiada np.: \"Ide sobie stary przez ulice, patrze, a tam taka dupa, ze o kuuurrrwa.\" Kurwa moze równiez wystepowac w charakterze interpunktora czyli zwyklego przecinka, np.; \"Przychodze kurwa do niego, patrze kurwa a tam jego zona, no i sie kurwa wkurwilem no nie?\". Czasem kurwa zastepuje tytul naukowy lub sluzbowy, gdy nie wiemy, jak sie zwrócic do jakiejs osoby plci zenskiej (\"chodz tu kurwo jedna!\"). uzywamy kurwy do charakteryzowania osób (\"brzydka, kurwa nie jest\", \"o kurwa, takiej kurwie na pewno nie pozycze\"), czy jako przerwy na zastanowienie (\"czekaj, czy ja, kurwa lubie poziomki?\"). Wyobrazmy sobie jak ubogi bylby slownik przecietnego Polaka bez prostej kurwy. Idziemy sobie przez ulice, potykamy sie nagle i mówimy do siebie: \"bardzo mnie irytuja nierównosci chodnika, które znienacka narazaja mnie na upadek. Nasuwa mi to zle mysli o wladzach gminy\". Wszystkie te i o wiele jeszcze bogatsze tresci i emocje wyraza proste \"O kurwa!\", które wyczerpuje sprawe. Gdyby Polakom zakazac kurwy, niektórzy z nich przestaliby w ogóle mówic, gdyz nie umieliby wyrazic inaczej swoich uczuc. Cala Polska zaczelaby porozumiewac sie na migi i gesty. Doprowadziloby to do nerwic, nieporozumien, niepewnosci i niepotrzebnych naprezen w Narodzie Polskim. A wszystko przez jedna mala kurwe. Spójrzmy jednak na rodowód tego slowa. Kurwa wywodzi sie z laciny od `curva` czyli krzywa. Pierwotnie w jezyku polskim kurwa oznaczala kobiete lekkich obyczajów, czyli po prostu dziwke. Dzis kurwe stosujemy równiez i w tym kontekscie, ale mnogosc innych znaczen przykrywa calkowicie to jedno. Mozna z powodzeniem stwierdzic, ze kurwa jest najczesciej uzywanym przez Polaków slowem. Dziwi jednak jedno - dlaczego slowo to nie jest uzywane publicznie (nie liczac filmów typu \"Psy\", gdzie aktorzy przescigaja sie w rzucaniu kurwami), praktycznie nie slyszymy aby politycy czy dziennikarze wplatali w swe zdania zgrabne kurwy. Pomyslmy o ile piekniej wygladalaby prognoza pogody wygloszona w nastepujacy sposób: \"Na zachodzie zachmurzenie bedzie kurwa umiarkowane, wiatr raczej kurwa silny. Temperatura maksymalna ok. 2 st. Celsjusza, a wiec kurewsko zimno kurwa bedzie. Ogólnie, to kurwa jesien idzie\". o tej porze wolno:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za zawód, którego przedstawicielka... 1. Pracuje w bardzo dziwnych godzinach (często wieczorami i w nocy). 2. Ma wielu różnych klientów. 3. Pytana o zawód najczęściej wymyśla historie o tym, ze robi zupełnie coś innego. 4. Za usługi jej firmy trzeba dużo zapłacić. 5. Jest dobrze wynagradzana, ale jej szef zabiera większość pieniędzy. 6. Wynajmuje się ją na godziny, ale za dopłatą można ją wynająć na kolejne. 7. Nie jest dumna z tego co robi. 8. Musi spełniać najdziwniejsze zachcianki klientów. 9. Nawet jeśli ma rodzinę, to widzi się z nią rzadko, a jej dzieci najczęściej wychowuje babcia lub wynajęta niania. 10. Jej przełożony wcale nie jest mądrzejszy od niej, a jeździ najlepszymi samochodami jakie są na rynku. 11. Jeśli coś jest nie tak, szef może ją zwymyślać lub nawet wyrzucić z pracy. 12. Kontakty towarzyskie ogranicza praktycznie wyłącznie do przedstawicieli tego samego zwodu. 13. Czasami musi swoją pracę wykonywać w domu klienta, a czasem w hotelu, w którym tenże przebywa (ale wtedy klient płaci za hotel, a czasami nawet stawia drinki). 14. Stosuje różne środki (np. Red Bulla czy nawet narkotyki), aby utrzymać się w formie. 15. Ma luksusowe mieszkanie, ale bywa w nim bardzo rzadko. 16. Wychodząc do klienta wygląda wspaniale, wracając jest co najmniej wymięta. 17. Nawet jeśli jest wściekła na klienta, musi się do niego uśmiechać i być dla niego mila. 18. Codziennie po kilka razy powtarza sobie: „muszę z tym wreszcie skończyć i zacząć normalne życie”. 19. Swoje wypowiedzi ubarwia słowami uznawanymi powszechnie za obraźliwe i jest zupełnie bezpruderyjna. 20. Po całym dniu roboty najczęściej upija się, aby o wszystkim zapomnieć. czekam na odpowiedz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kto tu jest spioch :P tu sie czuwa od rana ;) Miłego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Piękna Flowka zwracam Pani uwagę, że ani praca ani O, które siem przez przypadek Pani wczoraj trafiło, nie upoważnia Pani do olewanie mnie i naszych czytelników i nie napisania - witam o poranku - o 8.10 rano :P Robal a Ty co strażnik czasu jezdeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądry Jasio!!! Nauczycielka pierwszej klasy, Pani Magda miała ciągłe kłopoty z jednym z uczniów. Spytała więc: - \"Jasiu, o co ci chodzi?\" Jasiu odpowiedział: - \"Jestem za mądry do pierwszej klasy. Moja siostra jest w trzeciej klasie a ja jestem mądrzejszy od niej! Myślę, że też powinienem być w trzeciej klasie!\" Pani Magda miała dosyć. Zabrała Jasia do gabinetu dyrektora. Kiedy Jasiu czekał w sekretariacie, nauczycielka wyjaśniła dyrektorowi całą sytuację. Nauczyciel powiedział pani Magdzie, że chciałby zrobić chłopcu test i jeśli nie odpowie na żadne pytanie będzie musiał wrócić do pierwszej klasy i nie sprawiać więcej żadnych kłopotów. Nauczycielka się zgodziła. Jasiowi wytłumaczono wszystkie warunki i zgodził się na przeprowadzenie testu. Dyrektor: \"Ile jest 3 x 3?\" Jasiu: \"9\". Dyro: \"Ile jest 6 x 6?\" Jasiu: \"36\". I Jasiu odpowiadał na każde pytanie, które wymyślał dyrektor uważając, że trzecioklasista powinien znać odpowiedzi. Dyrektor spojrzał na Panią Magdę i powiedział: - \"Myślę, że Jasiu może iść do trzeciej klasy.\" Pani Magda spytała czy i ona może zadać Jasiowi kilka pytań. Zarówno dyrektor jak i Jasiu zgodzili się. (i się zaczęło). Pani Magda spytała, \"co krowa ma cztery, czego ja mam tylko dwa? Jasiu, po chwili \"Nogi.\" Pani Magda: \"Co ty masz w spodniach, a ja tego nie mam?\" Jasiu: \"Kieszenie.\" Pani Magda: \"Co zaczyna się na \"K\" kończy na \"S\", jest owłosione, zaokrąglone, smakowite i zawiera białawy płyn?\" Jasiu: \"Kokos\" Pani Magda: \"Co wchodzi twarde i różowe a wychodzi miękkie i klejące?\" Oczy dyra otworzyły się naprawdę szeroko ale zanim zdążył powstrzymać odpowiedź Jasia, Jasiu powiedział. Jasiu: \"Guma do żucia\" Pani Magda: \"Co robi mężczyzna stojąc, kobieta siedząc, a pies na trzech nogach?\" Dyrektor ponownie otworzył szeroko oczy ale zanim zdążył się odezwać... Jasiu: \"Podaje dłoń\". Pani Magda: \"Teraz zadam kilka pytań z serii \"Kim jestem?\", dobrze?\" Jasiu: \"OK\". Pani Magda: \"Wkładasz we mnie swój drąg. Przywiązujesz mnie. Jest mi mokro wcześniej niż tobie\". Jasiu: \"Namiot\" Pani Magda: \"Palec wchodzi we mnie. Bawisz się mną, kiedy się nudzisz. Drużba zawsze ma mnie pierwszą\". Dyrektor patrzy niespokojnie i widać, że jest nieco spięty. Jasiu: \"Obrączka ślubna\" Pani Magda: \"Mam różne rozmiary. Gdy nie czuję się dobrze, kapię. Kiedy mnie dmuchasz, czujesz się dobrze\". Jasiu: \"Nos\" Pani Magda: \"Mam twardy drążek. Mój szpic zagłębia się. Wchodzę z drżeniem\". Jasiu: \"Strzała\" Dyrektor odetchnął z ulgą, \"Wyślijcie Jasia od razu na studia! Ja sam na ostatnie dziesięć pytań źle odpowiedziałem!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to spałaś? Piękna? Ludziki takie jak TY majom pracować, żeby móc ludziki takie jak ja wspomagać...bo ludziki takie TY majom jeszcze dużo siły a ludziki takie ja, już siem czołgajom do podwójnego sklepu po białom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jak uszczęśliwić kobietę ? Musisz tylko być: Przyjacielem Kompanem Kochankiem Bratem Kimś jak ojciec Nauczycielem Mentorem Kucharzem Ogrodnikiem Cieślą Kierowcą Inżynierem Mechanikiem Dekoratorem wnętrz Stylistą Seksuologiem Ginekologiem/polożnikiem Psychologiem Psychiatrą Terapeutą Dobrym ojcem Gentlemanem Dobrze zorganizowany Porządny Bardzo czysty Atletyczny Uczuciowy Przyjazny Uważny Ambitny Dający się lubić Elokwentny Odważny Bohaterski Twórczy Śmialy Pochlebny W stanie zrobić wszystko Zdecydowany Inteligentny Pomysłowy Interesujący Pruderyjny Cierpliwy Uprzejmy Namiętny Szanujący Słodki Silny Uzdolniony Wspierający Współczujący Tolerancyjny Wyrozumiały Kimś, kto uwielbia zakupy Kimś, kto nie stwarza problemów Kimś, kto nigdy nie ogląda się za innymi kobietami Bardzo bogaty Jednocześnie musisz zwracać uwagę na to, czy na pewno: Nie jesteś ani zazdrosny ani za mało zainteresowany Dobrze dogadujesz się z jej rodziną, ale jednocześnie nie spędzasz z nimi więcej czasu niż z nią Dajesz jej swobodę, ale okazujesz zainteresowanie tym, co robi. Ponad wszystko ważne jest by: Nie zapominać dat: rocznic (wesele, zaręczyny, pierwsza randka, itd.), urodzin, menstruacji, … Ale nawet, jeśli zastosujesz się do powyższych wskazówek perfekcyjnie, nie masz 100% pewności, że będzie ona szczęśliwa, ponieważ pewnego dnia może uznać, że dusi ją nieskończona perfekcja jej życia z Tobą i uciec z pierwszym dzikim zapijaczonym, nieokrzesanym dupkiem jakiego spotka … 2. Jak uszczęśliwić mężczyznę ? Pozwól mu pobawić się swoimi cycuszkami …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocialam:D cieszycie sie?? do punktu drugiego dodalabym daj mu piwo:P ide spac rano czarnom kawem proszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska fajnie, że już jesteś :D Ani jednego kraba nie zaprowadziłam do domu..połowa potonęła [TWA bezradnie rozkłada ręce] :P Onie nie zassali to i ja nie zasysam ...poczkam do juterka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnice między Kobietom a psem :P Psy nie płaczą. Psy się cieszą, gdy odwiedza Cię stado kumpli. Pies się nie wkurza, gdy przypadkiem użyjesz jego szamponu. Pies myśli, że ładnie śpiewasz. Jeśli pies idzie do łazienki, to spędza tam 5 minut i możesz tam wejść. Pies nie czyni Ci wyrzutów, gdy późno wracasz - przeciwnie, tym bardziej się cieszy, że jesteś. Pies Ci wybaczy, gdy pogłaszczesz innego psa. Pies się nie obrazi, jeśli przypadkowo powiesz mu: Burek [a on jest Azor!] Pies lubi, jak traktuje się go szorstko podczas zabawy. Pies się nie obrazi, jak go klepniesz albo potarmosisz w obecności innych ludzi. Pies nie robi afery, gdy oddasz znajomemu jego szczeniaka. Pies rozumie, że pierdnięcie może być zabawne. Pies doceni, że jesteś owłosiony. Jeśli pies jest piękny, inne psy go za to nie nienawidzą. Pies nie lubi chodzić na zakupy. Pies lubi, gdy rozrzucasz swe rzeczy na podłodze. Pies zachowuje się tak samo przez cały miesiąc. Pies nie analizuje łączących Was uczuć. Rodzice psa odwiedzają Cię naprawdę rzadko. Psy kochają długie podróże samochodem. Pies rozumie, że lepiej działać instynktownie, niż pytać się każdego o zdanie [po czym i tak zrobić, co się chce]. Pies rozumie, że każde mniejsze od niego stworzenie, to potencjalna ofiara. Psy nie odchudzają się na śmierć i nie płaczą, że mają za tłuste łapy albo za puszysty ogon. Żaden pies nie kupiłby płyty Enrique Iglesiasa. Pies Cię nie skrytykuje. Możesz mieć w domu całe stado psów. Pies rozumie, że jak na niego wrzaśniesz, to ma być cicho. Pies nie oczekuje prezentów. Psa możesz uwiązać na łańcuchu przed domem. Psa nie interesują psy, które miałeś przed nim. Pies nie pozwala, by redaktorka pisma dla psów kierowała jego życiem. Pies woli kawał wołowiny od homara. Nie musisz nigdy namawiać psa, by z Tobą wyszedł. Pies nie lubi kwiatów, biżuterii i kosmetyków. Pies nie chce pożyczać Twoich ciuchów. Pies nie chce, byś ciągle trzymał go za łapę i patrzył mu w ślepia. Pies lubi się z Tobą bawić, gdy wrócisz \"podcięty\". Psu śmierdzi z pyska bardziej niż Tobie. Pies nie może mówić. Raczej nie ma szansy, by Twój pies Cię przeżyl i odziedziczył Twoje pieniądze. Pies nie zje czterech tabliczek czekolady pod rząd, \"bo jest w depresji\". Podobieństwa: Pies i kobieta wyglądają jednakowo głupio w kapeluszach. Ale oboje wyglądają nieźle w futrach. I on i ona nie znają się na piłce nożnej. Oboje jednakowo dobrze udają, że nas słuchają. Oboje słyszą tylko to, co im pasuje. Oboje nie wierzą, że milczenie jest złotem. Oboje stale domagają się naszej uwagi. Żadne z nich tak naprawdę nie rozumie, co do nich mówisz. Jak masz jedno albo drugie w domu, to na pewno nie będziesz spał sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiersz wyglądał tak - oficjalnie - Czesław Miłosz napisał go a Stalin nagrodził 1. Runą w łunach, spłoną w pożarach Krzyże kościołów, krzyże ofiarne I bezpowrotnym zgubi się szlaku Z Lechickiej ziemi Orzeł Polaków. 2. O słońce jasne, wodzu Stalinie Niech władza twoja nigdy nie zginie Niech jako orłów prowadzi z gniazda Rosji i Kremla płonąca gwiazda. 3. Na ziemskim globie flagi czerwone Bedą na chwałę grały jak dzwony Czerwona Armia i wódz jej Stalin Odwiecznych wrogów swoich obali. 4. Zmienisz się rychło w wieku godzinie Polsko, a Twoje córy i syny Wiara i każdy krzyż na mogile U stóp nam legnie w prochu i pyle. a teraz tak jak być powinno 1.Runą w łunach, spłoną w pożarach 3. Na ziemskim globie flagi czerwone Krzyże Kościołów, krzyże ofiarne Będą na chwałę grały jak dzwony I w bezpowrotnym zgubi się szlaku Czerwona Armia i wódz jej Stalin Z Lechickiej ziemi Orzeł Polaków Odwiecznych wrogów swoich obali 2. O słońce jasne, wodzu Stalinie 4. Zmienisz się rychło w wieku godzinie Niech władza twoja nigdy nie zginie Polsko, a twoje córy i syny Niech jako orłów prowadzi z gniazda Wiara i każdy krzyż na mogile Rosji i Kremla płonąca gwiazda U stóp nam legnie w prochu i pyle. Fenomenalny talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie stawiam dopiero teraz:D mam na cos ochote - jeszcze nie wiem na co... na urodziny tez chcem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phrabat Somdej Phra Paramindra Maha Bhumibol Adulyadej Mahitaladhibet Ramadhibodi Chakrinarubodindara Sayamindaradhiraj Boromanatbophit ech to najstarszy król...79 wiosen se liczy ale in night Bangkok no i uprawiajom tam pałki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka mój net przechodzi techniczne procedury wdrożeniowe, które som nieco kłopotliwe dla zasysaczy, ale procedury wdrożeniowe przeprowadzane są zgodnie z ustaloną wcześniej metodyką pracy oraz z uwzględnieniem istniejącej infrastruktury informatycznej. Po zakończeniu prac, gwarantujom Klientom [to znaczy TWA]wsparcie powdrożeniowe.Serwisanci oferują pomoc w obsłudze i konserwacji wdrożonej aplikacji. Pełne wsparcie z strony firmy gwarantuje niezawodność i łatwość obsługi ciągnięcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może król ma syna?..... poza tym królowie są na pewno przereklamowani:P ja chce tylko na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×