Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Z przyjemnością Was odwiedze od czasu do czasu na tym topiku kawowym gdzie się pije... ! Wszystko to co komu odpowiada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat TWA a w Gdanssku to jeszcze cudniejsza choinka i starowka:P:D Wszystkiego najlepszego TWA:D powodzenia w Nowym Roku:)spelnienia marzen;) hehe a Masz....:P......🌻:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIANKO👄 Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń a gdy się one już spełnią, niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki TWA🌻 Wszystkim najlepszego🌻 zmykam bo juz rozrabiam:D coz lubie rozrabiac:D taka jestem;) jaeszcze raz powodzenia Dziewczyny🌻;) :D;) do zobaczenia>>do>> Nowego Roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIĘKNA CZTERDZIESTOLETNIA KOCHANA MOJA ANANASOWY TEAM ŻYCZY CI zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana! Choć nie jesteśmy z Tobą w noworoczna noc, pamiętaj też o nas przez następny rok.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA EYYYYYYYYYYYYYYYYYY Choć nie jesteśmy z Tobą w noworoczna noc, pamiętaj też o nas przez następny rok. to MOJE kurcze w co Wy sie bawicie:D jestescie wiekszymi lobuzami ode mnie:D Najlepszego. Duzo szczescia. [buziak? no dobra:D😘] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze TWA poprawilas mi humorek:D to ja teraz grzecznie znikam pod zimny prysznic:D:P lubie cieply ale musze byc czujna na drodze i o 1szej jade w trase;) to jest to co ....... lubia robic najbardziej na swiecie;) juz tylko 50minutek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja z synkiem i ...robalkowa staramy sie szampansko wpasc w obiecia nowego roku :) na zdrowie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku hehe :P wypchaj sie Maly:P i zycze Wam wpadniecia:D nie tylko w objecia:D caluski dla K......;) bawcie sie dobrze :P:D lobuzy Kochane:P:D zmykam;) do Nowego Roczku . papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robalowaaa
Wszystkiego Naj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×