Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ale było fajnie Flowka...ananasowo:D Wobec tego, że jesteśmy obżarte, rypki muszom siem przetrawić a muski odpocząć. Czekam rano, aż ktoś mi poda świątecznom kafkę do łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Boże Narodzenie! Dopiero tera wstałam, bo dlugo siem delektowałam tom kafkom co mizrobiłaś :D czy wiecie, że:1492 - u wybrzeży dzisiejszej wyspy Hispaniola żaglowiec Krzysztofa Kolumba - Santa Maria wpadł na rafy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄FLOWKA KOCHAM CIĘ - JA-TWA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepowiadanie pogody na następny rok Dwunastica: 25 grudzień - styczeń 26 grudzień - luty 27 grudzień - marzec 28 grudzień - kwiecień 29 grudzień - maj 30 grudzień - czerwiec 31 grudzień - lipiec 01 styczeń - sierpień 02 styczeń - wrzesień 03 styczeń - październik 04 styczeń - listopad 05 styczeń - grudzień W związku z tym, że dzisiejszy dzień był gorący styczeń również będzie gorący :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×