Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wiele czasu zabrało mi także wykonywanie leżanej czynności a mianowicie wsadzanie długiego i ostrego pod drzwi a potem jeszcze musiałam dreptać, żeby mieć czy zalać pszerupke z przenicy, bo mam dosyć szyn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Flowka...wygrałaś...[TWA postanawia uchylić rombka tajemnicy szyfrowania] więc tak tera napiszem Wam co zawiera post mój z godziny 14.43, będem przeklinać...ale sami chcieliście:P Rano jak wychodziłam do sklepu po mleko, okazało się, że pierwsze drzwi w przedpokoju zahaczają o kafle i rysują je a to dlatego, że pewien palant, k... który po położeniu kafli tak mi krzywo przyciął drzwi, że teraz jak się brudy nazbierają to musze brać największy i najostrzejszy nóż, kłaść się na podłogę i wyciągać babrochy. No i jadłam na obiad kółka zbożowe z mlekiem bo mam dosyć szynki.To wszystko.CIEKAWE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Sałatka paryska Składniki: 2-3 marchewki, średni seler, burak ćwikłowy, garść zielonej fasolki szparagowej, 3 jajka, 25 dag kaszkawału, puszka konserwy rybnej, majonez, pęczek naci pietruszki, sól. Ugotować oddzielnie marchew, seler, burak, fasolę. Pokrajać je w drobną kostkę i wymieszać z rybą z puszki. Całość zalać majonezem. Podawać w salaterce przybraną pokrajanymi w talarki jajami ugotowanymi na twardo, kostkami sera i gałązkami naci pietruszki. 2) Składniki: - 100 g grzybów marynowanych - 100 g ugotowanego ryżu - 100 g żółtego sera - 2 pomidory - 1 ogórek świeży lub kiszony - 2 łyżki majonezu - pieprz - zielenina Jak wykonać: Ogóerk i pomidory pokroić w słomki, grzyby w plasterki. Majonez zmieszać z częścią startego sera. Popieprzyć. Ryż i pokrojone produkty wymieszać, dodać majonez, ułożyć na salaterce, posypać pozostałym startym serem. Udekorować zieleniną i produktami wchodzącymi w skład sałatki. 3) Składniki: 4 twarde pomidory ogórek sałatkowy 2 nieduże cebule 2-3 jajka ugotowane na twardo kilkanaście oliwek nadziewanych papryką lub anchois 2-3 łyżki oliwy ekstra virgine łyżeczka świeżo mielonego pieprzu sól opis przygotowania: Pokroić pomidory w cząstki, ogórek w plasterki, cebule w piórka, jajka grubo posiekać. Na talerzu lub okrągłym półmisku ułożyć najpierw pomidory, potem – nieco mniejszym kołem – ogórki i posypać je cebulą. Równomiernie rozłożyć na sałatce oliwki, polać oliwą, posypać jajkami i pieprzem. Posolić tuż przed podaniem na stół, żeby warzywa nie puściły soku. Podawać z pieczywem. Sałatka Paryska 4) Składniki 4 pomidory 1 ogórek 2 cebule 3 jajka 6 łyżek oliwy sałata skandynawska tymianek sól pieprz Sposób przygotowania Pomidory pokroić w kostkę, ogórka w plasterki. Cebulę posiekać w kosteczkę. Jajka ugotować na twardo, pokroić. Na dużym talerzu ułożyć kilka listków sałaty, pomidory, ogórki. Wszystko posypać cebulką i polać delikatnie oliwą. Na wierzch posypać posiekanymi jajkami, tymiankiem oraz pieprzem i solą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje se pourywać wszystkie członki, że Ty byś nie powiedziała Panu Sokowi, dlaczego nie możesz siem z nim spotkać jutro :P A czy on jest zwolennikiem wyrywania W z P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszkawał, rodzaj sera produkowanego z mleka owczego lub krowiego, głównie w Bułgarii. Zaliczany do serów dojrzewających, podpuszczkowych, twardych. Smak pikantny. Acha i robiem sałatkem zalewanom nie mieszanom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello chlam, na nic innego nie ma warunkow:P nawet wrocek zaliczylam , ale noca - przejazdem:P caluski laski i robale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baran zawsze składa pocałunki tylko na słodkich usteczkach. Jego buziaki są zawsze delikatne i oryginalne. Doskonale wyczuwa nastrój swojej partnerki. Kiedy prawdziwy Baran zaczyna całować, to nie pozwoli ci nawet zaczerpnąć powietrza. Byki są bardzo nieśmiałe i mija sporo czasu, zanim zdecydują się na pierwszy pocałunek. Kiedy to już nastąpi, robią to wyjątkowo delikatnie i czule. Byki traktują swoje pocałunki bardzo serio. Buziak prawdziwego Byka pozostaje na ustach przez wiele tygodni. Bliźnięta są mistrzami w tworzeniu doskonałej atmosfery, nie całują w pośpiechu. Prawdziwe Bliźnięta bardzo starannie przykładają się do pocałunków, kiedy całują dziewczynę ona ma wrażenie, że jest Królewną Śnieżką, a on jest Królewiczem. Raki są raczej sentymentalne i możesz trochę staroświeckie. Jednak czeka cię miłe zaskoczenie: pocałunki, jakimi obdarowują Raki, na długo zapadają w pamięć. Pocałunki prawdziwego Raka są niezwykle wyrafinowane i delikatne. Lew za pocałunki powinien dostać wyróżnienie. Lwy są bardzo wrażliwe i delikatne. Kiedy prawdziwy Lew całuje, ziemia zaczyna wirować pod nogami. Pocałunek Lwa pozostaje niezapomniany. Panny są bardzo wrażliwe i czułe tak jak ich całuski. Jednak Panny są bardzo nieśmiałe i minie sporo czasu, zanim zdecydują się na pocałunek warto jednak poczekać. Takie pocałunki to prawdziwe przeżycie. Wagi doskonale wiedzą jak dobrze całować, zawsze dają to co najlepsze i najbardziej wyrafinowane, każdy pocałunek jest inny. Prawdziwa Waga potrafi swoimi pocałunkami zauroczyć na bardzo długo. Skorpion, kiedy całuje, zawsze pozostawia niezapomniane wspomnienie. W każdy pocałunek wkłada wiele czułości i namiętności. Pocałunki prawdziwego Skorpiona długo pozostają na ustach i są żywe we wspomnieniach. Strzelec-powinnaś uważać na jego całuski, bo można się od nich uzależnić. Strzelec jest prawdziwym mistrzem pocałunków, potrafi całować w niezwykle wyrafinowany sposób. Pocałunki Strzelca to niezapomniane przeżycie. Koziorożec ze swoimi pocałunkami jest czasami trochę nieśmiały. Jednak kiedy nabierze pewności, siebie robi do doskonale. Prawdziwy Koziorożec doskonale wyczuwa nastrój i potrzeby swojej partnerki. Jego pocałunki przesycone są czułością i delikatnością. Wodnik jest nieśmiały i bardzo wrażliwy. Czeka na znak przyzwolenia ze strony partnerki. Zanim zabierze się do całowania, zawsze zadba o doskonały nastrój, aby móc obdarzyć partnerkę namiętnymi pocałunkami. Ryba bardzo lubi się całować. Jednak zanim zdecyduje się na pocałunek, musi mieć pewność, że ty też tego chcesz. Prawdziwa Ryba potrafi doskonale całować i kiedy zacznie całować, czułościom nie ma końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×