Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Święto to ogólne określenie szczególnych okresów, współcześnie szczególnie dni wolnych od pracy powtarzających się regularnie co rok. Flowka nie ustosunkowałaś siem do ruchuf :P Moniałka nie ustosunkowałaś siem do rżnięcia...;) heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha za te wstretne stopki to sie wam oberwie przy najblizszej okazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sobie opracuje slodka zemste :) wiecie ze nie pale ;) heh mloda ma juz kare ....zero kompa do 10 tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh zapomnij o kompie tak jak ona :Pkara to rzecz swieta i nieodzowna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam sie zastraszyc ani zakrzyczec !!!jakby nie bylo to prawo jest po mojej stronie i nie ma odwolania od moich niomylnych i jedynie prawych decyzji!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej galezi na ktorej moglbym zawisnac :P a utopic sie nie dam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jestesmy umowieni na plazy :P zobaczymy ...heh juz sie nie moge doczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym samym kara zostaje podwojona !!!normalnie bezprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna kobieta, spowiadając się mówi do księdza: - Proszę księdza, siedem razy zdradziłam swego męża... - Oj, piekło, córko, piekło! - odpowiada ksiądz. - Nie piekło, ino swędziało... %%%%%%%%%%%% Żona do swojego kochanka w łóżku: - Pamiętaj, jak wejdzie mój Mąż to udajemy, że się nie znamy.. %%%%%%%%%%%% W czasie rozprawy rozwodowej sędzia zwraca się do męża: - A więc zawsze wieczorami, kiedy wracał pan do domu, zastawał pan w szafie ukrytego jakiegoś mężczyznę? - Tak jest. - I to było powodem nieporozumień? - Tak, bo nigdy nie miałem gdzie powiesić ubrania... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×