Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

koniec nicnierobienia kafka dzis była mocno wskazana po alkoholu robi mi się niedobrze:O jestem też sprawdzona - nie zajszłam za pachnidłem nie tęsknię;) najwspanialsza i najobrzydliwsza książka jaką czytałam:P i jakoś film mnie przeraża:) za jackiem tęsknie.... u mnie nie ma pterodactyli, u mnie się zyskuje lub traci \"forioku\" ale i średnia wieku większa;) a facetów trzeba wychowywać że ładna kobieta nie tylko pifkiem żyje;) [jak się pisze nietylko/nie tylko? - uwsteczniam się - yntelygencja mi zanika 😭 ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska chcesz być blisko Jacka - nic prostrzego - weź cudo techniki do ręki i zamuf u TWA usługem!!!:P Ja tyż nie zachodzem i dobrze...bo bajek by zabrakło...;) Przez Pachnidlo spać nie mogłam...strzeżcie siem dziewice...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA te usługi to ja zamawiać umiem;) ale co z tego jak potem leży i się kurzy... tak mam z kurami domowymi które uwielbiałam, a teraz leżą i proszą o obejrzenie.... Kiedyś sobie odbiję;) znów nie skończyłam papirków dla księgowej:O telefonik zadzwonił i tak nam godzinka i piętnaście minutek zleciało nawet nie wiem kiedy;) idę dla odmiany odgruzować dom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nadeszło oczekiwane przez Flowkem Święto Pikantych Potraw!!! ### pikanteria drastyczność; ostry, pieprzny smak (dowcipu; urody kobiecej); nieprzyzwoitość, dwuznaczność (żartu; sytuacji). ### pikantny ostry w smaku; korzenny, szczypiący; drastyczny, pieprzny, nieprzyzwoity. Dzisiaj możemy Być nieprzyzwoicie rozpustne :P i polecam na dzień dzisiejszy chochepot:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie koniec....NIUS NOCNY w dniu dzisiejszym...Kochane Laski Chiropterolodzy z Polski i zagranicy liczyli nietoperze w sobotę 13 stycznia w podziemiach Międzyrzeckiego Rejonu Umocnienia - MRU (woj. lubuskie). Znajduje się tam największy w Europie rezerwat, w którym zimują te ssaki. Liczenie jest możliwe tylko zimą, ponieważ później nietoperze rozpraszają się po całej Europie i trudno byłoby je policzyć. W ubiegłym roku specjaliści naliczyli 32 tys. nietoperzy zimujących w MRU. Aby wynik był wiarygodny, akcja musi być przeprowadzona w ciągu jednego dnia. 37 tys. nietoperzy naliczyli w miniony weekend chiropterolodzy z kilku krajów w podziemiach Międzyrzeckiego Rejonu Umocnienia (MRU) w Lubuskiem. A wiecie, że nietoperki jedzom komary! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 stycznia 1920 - W Stanach Zjednoczonych rozpoczęła się prohibicja, może powinna siem zacząć i w G...tylko jak biedna Flowka zniosła by na dluższom metem ten świat bez O na trzeźwo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Prezes myślisz że one potrafią dużo zjeść? przymrozek był u mnie, może trochę komarów wymroziło... muszę kupić prezent dla pewnego niemojego chłopa: coś szpanerskiego, markowego, lanserskiego... no dla siebie to bym miała kilka propozycji ale dla obcego dziada nie:P:O a wiecie jak się skończy bezsensowne łażenie po sklepach;) oczywiście że pocieszeniem samej siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ja:) jakoś na raty doczytuję;) podobno Kononowicz /czy jakoś mu tak/ jak dojdzie do władzy to wprowadzi prohibicję;) na wszelki wypadek spisałam recepturę dziadka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Skoro dzień pikanterii to ... dziś na obiad chińszczyzna ! :D Gołębie będą musiały poczekać do jutra ... Odwalam dziś następną i kolejną popołudniówkę w firmie gdzie prohibicja absolutnie nie ma miejsca ! Napisałabym nawet, że to jest sztandarowy przykład pijaństwa ! :D Niepijący nie mają racji bytu ... :D Elldiska --> boss ma dziś jakieś święto czy cuś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Bossa to prezent jest nieskomplikowany w wymyśleniu, skomplikowany z natury - JA :D a muszę powiedzieć że w branży tv pracują same chujki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belaminela
Jak możecie pić takie świnstwo jak kawa.Nawt capucino jest okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumkowy (erotyczny) horoskop Rak erotyczny Rak - horoskop erotyczny Rządzony emocjami jest nieprzewidywalny, nie kieruje się bowiem żadnymi racjonalnymi pobudkami, które mogłyby uzasadnić jego zachowanie. Uczuciowy i chroniący swe wnętrze, Rak ma jeden słaby punkt w swoim pancerzu. Żołądek. Zdobycie Raka zawsze związane jest z dobrym jedzeniem. Najlepiej tym domowym, które wskaże Ciebie jako osobę niezwykłą i magiczną. Z biegiem czasu trzeba będzie przyzwyczaić się do myśli, że Rak z niejednego pieca chleb jadł. Podczas uwodzenia tego przedstawiciela Zodiaku trzeba pamiętać o nawiązaniu więzi emocjonalnej. Nawet jeśli ma być to przelotna przygoda, musi zawierać odrobinę ciepłego romantyzmu i namiastkę uczucia. W pamięci Raka zostaniesz bowiem na zawsze. Rak z powodu swojej nieśmiałości potrzebuje być zdobywany, lecz nie można go brać szturmem i bez wyczucia. Zbyt obcesowe i mechaniczne podchodzenie do spraw sercowych zamknie Raka w pancerzu na długi czas. Staje się wówczas oschły i nieprzyjemny dla otoczenia, czasem nawet okrutny, mimo wrodzonej łagodności. Jeśli natomiast zdobędziesz jego zaufanie, zniknie nieśmiałość, a Ty możesz się jeszcze zawstydzić obrotem spraw. Unikanie nieprzyjemnych sytuacji i lekkie skłonności do hedonizmu czynią z Raka wspaniałego kompana łóżkowych przygód w domowym zaciszu, a o tym, że zamiast szczypców ma ręce, warto przekonać się na własnej skórze. Bezpieczeństwo jest jednym ze słów kluczowych określających charakter Raka, zatem zapewne na podorędziu będzie dysponował najbezpieczniejszymi prezerwatywami na rynku - Extra Safe. Rak, jako reprezentant żywiołu Wody, przepada wprost za wszystkim, co jest mokre, ciepłe i przyjemne. Bardzo silnie przywiązany do domu, najchętniej spędza intymne chwile właśnie w nim, a że zabezpiecza się na różne strony, potrafi mieć parę prawdziwych ognisk domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byk erotyczny Byk - horoskop erotyczny Gromadzenie dóbr materialnych gwarantuje bezpieczeństwo w wielu dziedzinach życia. Tak myśli sobie Byk i poniekąd ma rację. Nie należy zatem podrywać Byka na spontan i bez kasy. Takie zbyt pochopne zachowanie możesz przypłacić tym, że zostaniesz odrzucony w przedbiegach, a utraconą pozycję odzyskać jest szalenie trudno. Podejmowanie decyzji jest u niego zajęciem czasochłonnym i poważnym, bynajmniej nie z braku wrodzonej inteligencji, lecz ze świadomości konsekwencji, jakie przynoszą ze sobą postanowienia. Raz powzięta decyzja jest jedyną decyzją. Musisz wykazać się cierpliwością i dbaniem o swój wizerunek jako osoby rozsądnej, poważnej itd. Jednym zdaniem: najlepiej posiadać elegancki samochód i markowy zegarek, a kolacja w drogiej restauracji znacznie skróci czas oczekiwania. W ramach podtrzymywania znajomości nie zapomnij o okresowych prezentach symbolizujących (i gwarantujących) trwałość Waszego związku. Jednak nic bardziej mylnego, niż kojarzenie Byka z prostym materializmem. Cała wrażliwość i bogate wnętrze chronione jest od świata zewnętrznego bastionem z dóbr zapewniających komfort i poczucie niezależności. Byki starają się zawierać rozsądne, korzystne i trwałe związki, w których partner staje się ich własnością (uwaga bez złudzeń dla monogamistów: Byk nie czuje się własnością partnera). Rozstanie z chorobliwie zazdrosnym Bykiem jest długotrwałą, psychiczną jazdą bez trzymanki. Zdobycie Byka jest częstokroć mozolną pracą, ale nagroda, jaka czeka zwycięzcę, jest naprawdę warta wysiłku. Zmysłowość i seksualizm tego znaku zadowoli najbardziej wybrednych, a chęć współpracy zadziwi lubieżników. Z takim samym zaangażowaniem dbają o dobre samopoczucie oraz satysfakcję partnera, jak i o to, by wszystko odbywało się w romantycznym i komfortowym otoczeniu. Bardzo powolne i ekstatyczne chwile spędzone z Bykiem są nie do zapomnienia. O bezpieczeństwo zadbają same, można jedynie wspomnieć im o prezerwatywach Comfort, najbardziej odpowiednich dla tych rosłych przedstawicieli Zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baran erotyczny Baran - horoskop erotyczny Wola zdobywania i bezpardonowość charakteryzują osobnika spod znaku Barana. Nie cofnie się przed niczym, chyba że trochę poczeka i zapomni. Bynajmniej nie używa podchodów i skomplikowanych strategii do osiągnięcia celu, tryka głową w mur aż go przebije lub do wyczerpania, po czym przekazuje zadanie do dokończenia tym bardziej kombinującym i cierpliwym reprezentantom Zodiaku. Znak żołniersko-sportowy ze wszystkimi zaletami i wadami tych profesji. Prostolinijny i szorstki, impulsywny i odważny, witalny i agresywny. Chcąc zdobyć Barana, najlepiej dać mu do zrozumienia, że jest łakomym kąskiem, a on sam się \"zdobędzie\" w Twoich sidłach. Intelekt i sztuka rozmowy na nic się zdadzą bez prężnego ciała i zdecydowania amatorów Baranów. Krótka rozmowa bez zbytniego komplikowania tematu, konkretne decyzje i szybka jazda. Ale nie krótka! Mars opiekując się Baranem, wyposażył go w potężną witalność i kondycję. Decydując się na starcie z przedstawicielem tego znaku, zadbaj o swoją formę, czekają Cię bowiem bardzo radosne i spontaniczne zabawy, wielokrotnie powtarzane aż do omdlenia członków. Musisz również pamiętać, że podczas takich zabaw Baran nie dba o Wasze bezpieczeństwo i o to, abyście nie musieli później podejmować \"wiążących\" decyzji. Taki już jest. Świadomość posiadania przy Baranie Classiców jest koniecznym luksusem. Swój związek z tą zodiakalną bestią możesz skonsumować praktycznie wszędzie: na korytarzu w akademiku, w pociągu, czy w ogródku jordanowskim. Nie jest to związane z perwersją czy też odejściem od rutyny dnia codziennego, lecz z chorobliwą wręcz niecierpliwością i dążnością do zrealizowania pragnień. Jeśli nadal jesteś gotów do zdobycia Barana, zaopatrz się Durex\'y i odwagę. Spotka Cię za to spontaniczna nagroda lub parę ciosów i szczerych słów. W każdym razie akcja potoczy się szybko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×