Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ach ...Flowka wymagasz ode mnie niemożliwego...żadne słowa nie oddadzom atmosfery tego filmu i piosenkuf, które towarzyszom naszej \"5\" i +B+A+C+M+D+M+B...ale wiesz najważniejsze, na czek już nikt nie wyleje kawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesowkiego monologu ciąg dalszy... z obserwacji TWA: Zauważam, że siem robimy coraz to bardziej kulturalnym narodem...dzisiaj w sklepie zastałam w sprzedaży rzodkiewki; niby nic dziwnego w końcu wiosna idzie powoli...a jakie ? umyte..odkrojone od badylkuf i zapakowane w woreczek...pospolite warzywniaki som tera ładne i czyste... Nius dnia:....zjadłam niedawno gruszkem nashi i jeszcze jest jabłko!!! Wzięło mnie na owoce egzotyczne...jak bum cyk cyk...zawsze marzyłam, żeby w końcu spróbować tych przysmakuf...klecem niezdarne zdania...ale to dlatego, że pijem dopiero drugom kafkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdem do N później...dlatego, że po drodze fajnie siem robi kupe:P Flowka Ty kochaneczko masz MB a ja......PB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Quentin stanoł na wysokości zadania...kocham ich...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szanowne towarzystwo w końcu wróciłam:) oprócz Gdyni zaliczyłam Poznan /ofkorz że przez wawę jechałam bo to bardziej po drodze;) / imprezki mi cudne wyszły:) w końcu mnie też przed wyjazdem xionc pobłogosławił;) idę się teraz odgruzować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ksionc rodzinę ma tylko tę wielką katolicką:D miałam mieć jutro luz i już koniec mrzonek:P najlepiej to już dziś by mnie do roboty zagonili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska nie narzekaj...Uśmiech na buźkem!! I pamiętaj, że pracę ...męża i jeszcze parem innych rzeczy można zawsze zmienić! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby można tylko gdzie ja znajdę takiego co na mnie zarobi:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ściemniasz Elldiska :P cuś on...ten Big Boss[z nazwy wielki] chyba cieńko zarabia skoro TY po nocach musisz dorabiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA bo Big Boss ma mało kasy bo ja mu wszystko zabieram:D ile by nie zarobił to mi ciągle mało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak Elldiska znam tem ból...dostałam butelkem wody mineralnej wysokomineralizowanej [wielka zawartość MG (hahahahaha)]...za to, że pozwoliłam Przystojnemu leżeć u swego boku...:P jako luksusowa TWA zakupilam właśnie w lumpusiu pizamkem za 5 zl :P A u Flowki tera ryczom słonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombelkowe bronzowe oddalam chopom niech też coś mają od życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bladożółte pijom baby, bursztynowe chopy ja dałam bursztynowe:D idę się utopić trochę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za moment wyciongnem liście...a potem zawleczkem z granata a potem jusz tylko rozkosz...:P Elldiska nie chlej bo dasz za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka popatrz... telepatia czy cuś!!! jakiś prisonowiec dał linka do PB na torrenty a ja znalazłam muzykem do GA!!! Jusz ssiem !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siem jaram filmowo dzisiaj cały dzień Flowka ...a PB zajebiste: Mahone żyje :( i powiedział Kimowi, że Kallerman pif paf do niego zrobił...a tera ten co był zły jest jusz dobry(Fibiaj) uciekajom wypasionym black carem!!! Normalnie Flowka tego Quentina należałoby wyściskać za napisy...mówiem Ci!!! Aha o oscarach za chwilem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×