Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Elldisko mom takom nadziejem, że tego Niemca nie wsadziłaś do wody:P bo jak mu zamoknie to stanie i co wtedy zrobisz??? :P i jeszcze mnie nurtuje czy na okienku som firanki a w śrotku majonez? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostałe cuda też piją kafkę:) Niemiec stoi na mostku;) jeśli to nie był skrót myślowy to:majonez w środku, firanek brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płacze zgwałcona Maryna, podchodzi baca: - Czemu płaczesz Maryna? - Oj zgwałcili mnie zgwałcili! - A o pomoc wolałaś? - Oj wołałam wołałam! - I nikt nie przyszedł? - Nikt nie przyszedł! - A ku wsi wołałaś? - Oj wołałam wołałam! - I nikt nie przyszedł? - Nikt nie przyszedł! - A ku halom wołałaś? - Oj wołałam wołałam! - I nikt nie przyszedł? - Nikt nie przyszedł! - A ku wierchom wołałaś? - Oj wołałam wołałam! - I nikt nie przyszedł? - Nikt nie przyszedł! - A ku lasowi wołałaś? - Oj wołałam wołałam! - I nikt nie przyszedł? - Nikt nie przyszedł! - Nikt nie przyszedł? - Nikt, nikt nie przyszedł! - To i ja sobie użyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka miała 3 córki. Gdy pierwsza wyszła za mąż i opuściła domowe gniazdo, matka bardzo była ciekawa jak jej się pożycie małżeńskie układa, więc napisała do niej list z prośbą o relacje. Córka odpisała, ale jak matka otworzyła kopertę to na kartce było tylko jedno słowo: NESCAFE. Matka zachodziła w głowę o co chodzi, aż tu któregoś dnia przeglądała prasę zobaczyła reklamę Nescafe, na której był napis - \"Przyjemność do ostatniej kropli\". No więc matka się ucieszyła, że córka tak dobrze trafiła. Za jakiś czas druga córka wyszła za mąż. Ponownie ciekawa matka napisała podobny list. W odpowiedzi również dostała jedno słowo: MARLBORO. Nauczona poprzednią sytuacją matka od razu zajrzała do gazety, bez trudu znalazła reklamę Marlboro, na której przeczytała - \"Extra long, King Size\". No wiec ponownie matka się ucieszyła, że córka jest zadowolona. Wreszcie za mąż wyszła trzecia córka. Sytuacja z listem się powtórzyła, tyle że tym razem matka musiała czekać aż 2 miesiące na odpowiedź. W końcu przyszedł list od córki, w którym było napisane BRITISH AIRWAYS. Matka już wiedziała jakiej reklamy ma szukać. Gdy znalazła reklamę British Airways, przeczytała na niej - \"2 razy dziennie, siedem dni w tygodniu, w obie strony\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie będzie nadal bolał kręgosłup to też na drabinę wlezę:O wszystko przez Niemca! /70kg/ mnie opanowała niemoc twórcza chyba z BB pojadę do MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezeska:D niespecjalnie to lubię:D se zakupilam pieknego bialego kompaktowego filmograja:D idę teraz się napić z tej okazji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy siem bendziesz filmograić? ;) Czy kolor ma jakieś znaczenie ? oprócz potwierdzenia Twej niewinności [o czym TWA wie] Dla siebie czy dla pijawkuf? Woda z ogórkuf mamusi jest pyszna...ma dużo witaminy C - miłego picia;) Nocny seans w moim pudłe to Renaissance czyli odradzam siem odnowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam prawie skoro świt filmować się będę od jutra w dzień pijawki , w nocy ja kolor ma ogromne znaczenie:P fajnie byłoby mieć też biel w środku ale niestety tamten model mi nie pasował z innych powodów:D flowka czyli chata wolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza okulisty wpada chłopak: - Co panu dolega? - pyta okulista. - Nie widzę siebie w roli żołnierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat jest super pienkny od kiedy kompuś jest nie dość, że mój to jeszcze lepszy :D Dzisiaj w pomieszczeniu z pałacowom podlogom topniejom wszystkie lody;) Tak siem podjarałam Quentinem, że już po prondowaniu benbem siem prisonować :D, oparzyłam jęzor😭 Nawet Xionc przyznał, że Quentin jest szybki ale Xionc nie ma tyle czasu ...Xionc ma Żonę!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się obijam jak mogę;):P nic nie zrobione 😭 no dobra... najważniejsze zrobione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywierciło mnie na wylot...hm.hm wczoraj siem okazało, że jezdem gruboskórna :P bo skali zabrakło! A tera to co lubiem najbardziej...pokryje mnie ciepły tygrysek a ja w tym czasie zobaczem czy Kellerman da siem nabrać na plewem takiej jednej Caroliny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra mnie nie ma! będe się lodowiskować i filmować z pijafkami! a i basenować! po prostu lenistwo... jak ja się w tym odnajdę?????;) trzymać się mocno i nie zapominać o mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to fajnie ...szczególnie nie swojom pijafkem podłączyć pod inne ssanie :P Elldiska właśnie, że zapomnimy i co nam zrobisz:P a wogóle bardzo Kulturalna Kobitka Kafkowa - do których Elldiska siem zalicza P to pisze kiedy wróci;) albo czy użyje cudu techniki by dryndać do TWA spod lodu lub wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MODLITWA KOBIETY POKORNEJ: Panie Boże! Proszę Cię o mądrość, żebym mogła zrozumieć swojego mężczyznę, o miłość - bym mogła mu przebaczyć, o cierpliwość - bym mogła znieść jego humory. Nie proszę Cię o siłę, bo bym go zajebała. Faceci to skomplikowane bestie: Jak go pocałujesz, to jesteś łatwa Jak go nie pocałujesz, to jesteś oziębła Jak go chwalisz, to myśli, że jesteś fałszywa Jak go nie chwalisz, to myśli, że jesteś niewdzięczna Jak się zgadzasz na wszystkie jego zachcianki, to jesteś uległa Jak się nie zgadzasz, to starasz się go kontrolować Jak go często odwiedzasz, to sądzi, że jesteś desperatką Jak go nie odwiedzasz, to sądzi, że nie jesteś nim zainteresowana Jak jesteś dobrze ubrana, to mówi, że jesteś próżna Jak nie jesteś dobrze ubrana, to jesteś obdartusem Jak jesteś zazdrosna, to twierdzi, że jesteś zaborcza Jak nie jesteś zazdrosna, to wtedy sobie folguje Jak sobie pozwalasz na romans, to mówi, że jesteś tania Jak sobie nie pozwalasz, to twierdzi, że jesteś zimna Jak się minutkę spóźnisz, to znaczy, że przesadziłaś Jak on się spóźni, to ty jesteś niecierpliwa Jak odwiedzisz innego mężczyznę, to sobie folgujesz Jak jego odwiedza inna kobieta, \"jesteśmy tylko przyjaciółmi \" Jak go całujesz raz na jakiś czas, to twierdzi, że jesteś nieśmiała Jak go całujesz często, to znaczy, że jesteś zbyt śmiała Jak ci nie pomoże przejść przez jezdnię, to zaraz wyciąga feminizm Jak ci pomoże, to oczekuje nagrody Jak się gapisz na inną kobietę, to znaczy, że jesteś zazdrosna Jak się na niego gapi jakiś facet, chłopak, to masz duży problem.. Jak mówisz, to zawsze za dużo Jak słuchasz, to nigdy dość Jednym słowem: Tacy skomplikowani, a jednak jakże przewidywalni Tacy macho, a jednak czuli (zwykle wobec samych siebie) Tacy dziwni, a mimo to zabawni ale przede wszystkim, Jakże irytujący, a jednocześnie nie można im się oprzeć ...FACECI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×