Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Instrukcja obsługi żony Informacja ogólna: Żona - osoba przeważnie żeńskiej płci, mieszkająca razem z mężem i według pewnych danych ciągle starająca się utrudnić życie męża. Cechy charakterystyczne: częste działania chaotyczno - histeryczne; reakcje łzawe mające charakter obronny albo ofensywny; niemoc seksualna na widok męża. Wyposażenie: Najczęściej podczas nabycia żony, mężczyzna, w komplecie otrzymuje teściową, są przypadki, kiedy w komplecie również są dzieci. Dla wspólnego pokoju, radzimy teściową umieścić osobno, najlepiej jak najdalej... Użycie Użycie żony może być bardzo różnorodne. Na przykład w niektórych afrykańskich plemionach żony są wykorzystywane w polowaniu na krokodyle (dla wywabienia krokodyli z wody), w Australii żony są wykorzystane jako matki dla porzuconych, małych kangurów, a w Ameryce Południowej, w celu odstraszania dzikich małp. Najbardziej rozpowszechnione jest użycie żony jako taniej siły roboczej w domu, w ogrodzie, na polu itd. Technika bezpieczeństwa: Nieuzasadniona czułość i pieszczotliwość ze strony żony, świadczy o tym, że żona ma na celu wykorzystać swojego męża, albo ma coś do ukrycia. Wykorzystywać męża nie będzie tak jakby mąż sobie to życzył, lecz prawdopodobnie dla uzupełnienia swojej garderoby. W przypadku histerii żony należy zamknąć się w bezpiecznym miejscu, albo oddalić na bezpieczną odległość. Jeżeli jest to możliwe, należy zamknąć żonę w pomieszczeniu i przeprowadzić natychmiastowy remont. Niestety nie ma ustawy, że żona przy sobie musi mieć instrukcję obsługi, tak że wszystkie sposoby i metody reperacji żony pozostawione są w rękach mężczyzn i ich wyobraźni. Obsługa i profilaktyka: Kiedyś, profilaktycznie, należało żonę zawieźć tramwajem do centrum handlowego i pozwolić wybrać jedną rzecz za wcześniej określoną cenę, albo raz w roku podarować jej zieloną gałąź. W dzisiejszych czasach potrzebne są o wiele większe zasoby materialne. Zakończenie: Powyższa instrukcja obsługi nie zawiera wszystkich możliwych problemów związanych z użyciem żony. Przed nabyciem żony należy się poważnie zastanowić, czy jest ona rzeczywiście potrzebna w gospodarstwie, iż jest to nie do końca zbadane i bezpieczne zjawisko przyrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam - kopulacja słowna na gadulcu odbyła się w miłej i przyjacielskiej atmosferze co w przyszłości będzie miało wpływ na dalsze owocne rozwijanie w/w znajomości ... ! :d Napisałam jak w komunie po spotkaniu I sekretarza z innym I sekretarzem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tej radości wielkiej mikrofon siem zapchał jogurtem z biofidio i musiałam włożyć wykałaczkem przez chusteczkem do smarkuf, żeby oczyścić otworek na przyjęcie piknego Głosu TWA co by dotarł do G :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo właśnie Flowka ...wiesz w sumie..to postanowiłam właśnie normalnie coś zrobić ale w sumie nie wiem..nie jestem pewna czy no widzisz panie dziejku jak to jest , kiedy właśnie w sumie człek nie jest przekonany w ogóle to hmh bo kumasz co chcem Ci powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym zakichanym kompie mało że dziur nie mam w wystarczającej ilości to i net z dużymi przerwami 😡 na kafkę próbowałam się dostac bezskutecznie aź wzięłam sobie kompa BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jak stołek pod rosołek :D Elldiska bo wiesz co? Zapytaj BB bo TWA tyż nie miała więcej dziurkuf i poszła do podwójnego sklepu a tam pan, który stał za ladom tak siem wczuł w prośbem TWA, że dał kabelka co ma z jednej stony H-fuja, z drugiej 3 dziurki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opos
CZy wy nie macie czasem nasrane... I w jakim to jęsyku piepszycie... Skończcie to ciecianie się ze sobą.....chyba że sie z małpami na mózgi zamieniłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski my tu po kafkowemy gadamy !!! Flowka ja tyż benbem pienkna i to gdzie w łóżku, znaczy na lososiowej... bo kupiłam se 23,5 deko pasiakuf flanelowych Made in Macao :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanowna pomarańczo! uprzejmie informuję że nie ma obowiązku wchodzenia na ten topik Prezeska z tym moim nie jest to takie łatwe, niekażdy sprzęt pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy ujściu rzeki Czu-ciang jakowyś krawiec (też nie miał co robić?) uszył dla TWA pasiaki zamiast iść rżnąć w ruletem i TWA zapłacila w złociszach a pataki wyda później jak pojedzie do enklawy w odwiedziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyśniona winda zapowiedziała pms-a:O czysta zimna woda, anioły i białe konie to samo bogactwo,dobre wieści, nowiny itd! i teraz czekam niech mi ta kasa z nieba spada:P muszę się rozejrzeć czy krawiec znad żółtej rzeki czegoś dla mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka właśnie siem dowiedziałam w sumie po prostu, że tafla jeziora podczas deszczu jest jak, Twoja świadomość, kiedy płaczesz ;) heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tera chwilowo mnie nie ma bo cesarzowa Mgom-to Qing obiecała pokazać swoje szatyi muszem siem śpieszyć bo ceszra domaga siem, żeby jom otruć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja swoje windowsy mam w głębokim poważaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moje teraz tesz! Inny jusz problem zaprzonta mój musk a mianowicie czy globalnie nie powinniśmy zajonć siem filozoficznom inklinacjom całości życiowej aktywności człowieka, aprioryczne tezy odrzucić...skupić siem na paletyzacji...jako dziedzinie, która ma wielkom przyszłość przed sobom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×