Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Brakuje U uczymy blondynkem flowkem parzyć tee 1. Postaw kubek na stole 2. Nie Tak! Dnem do dołu, a otworem do góry 3. Nasyp herbaty do kubka 4. Nie cały kubek! Wystarczy łyżeczka 5. Aha, masz herbatę w torebkach? I po co rozrywasz torebeczkę? Jak już jest tam herbata, to niech będzie. Po prostu włóż torebeczkę do kubka. 6. Nie Tak! Ten kartonik na końcu nitki trzeba wyjąć! 7. Zakładam, że wiesz, co to jest czajnik i jak zagotować wodę. Zaraz, zaraz! Po co ci ta książka kucharska. Tam naprawdę nie ma nic o gotowaniu wody! 8. Zagotowana? W porządku. Weź czajnik do ręki i nalej wody do kubka tylko nie czubato bo się wyleje i się poparzysz. 9. Poczekaj chwilkę, aż się zaparzy i nastepnie posłudź sobie. uważaj nie za dużo, bo będzie za słodka, około 2 łyżeczek, wkrój plasterek cytryny. 10. Teraz zamieszaj i gotowe. Smacznego!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy ostatni dzień miesiąca szkanych płatków i tak: 17 lat temu w 1990 - Otwarto pierwszą restaurację McDonald\'s w Moskwie. w Nauru - Święto Niepodległości u Celtuf - wigilia Imbolc a jutro sabat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada deszcz mam potop w piwnicy:O pralka odmówiła współpracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, ten potop jest przy każdej ulewie:P ale i tak mnie to złości i martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A któręndy ta woda tam wlatuje? A dlaczego nie odpływu? A po co stoi tam pralka? A ile metruf pod ziemiom jest ta piwnica? A czy tam w tej wodzie ktuś lub cuś mieszka? Elldiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podłogą bo to z gruntu bo mam tam pralnie 1,5 piec co, trochę mebli, pleksi, trisystem, stare dokumenty na meblach, ogórki od mamuni, MB, CB, RB i inne takie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska 👄 :D dzięki, że mnie rozbawiłaś, bo jakaś k...zadzwonila domofonem i nie przyszła a na dodatek TWA obudziła dla wyjaśnienia: [TWA musi długo spać bo podczas, kiedy śpi to nie śpi i jak może spać to śpi bo wtedy śpi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że butelki mają różne kształty bo bym nie wiedziała co piję i jak bardzo będzie mnie bolała głowa.... k... na odstrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze-wiem drugie-wiem trzecie - jusz wiem - Polimetakrylan metylu czwarte-jusz wiem - Trisystem jest uniwersalnym systemem do budowy zewnętrznych i wewnętrznych konstrukcji przestrzennych mogących służyć jako konstrukcje pod zadaszenia, do aranżacji stoisk targowych i promocyjnych, jako konstrukcja nośna wielkoformatowych reklam, do montowania sprzętu oświetleniowego i nagłaśniającego dla małych scen lub lokali rozrywkowych. piąte-wiem szuste-tysz umiem robić siudme-pijem obecnie usme-piłam kiedyś dziewionte RUBID ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za głupia idea kupić dziecku wielkogabarytową zabawkę składającą się z miliona małych gabarytów /ja ciągle przy sprzątaniu:P /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja składam serdeczne podziękowania na boskie rence prezeski za rozbawienie mojej skromnej osoby - członka klubu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie się nie podzielą bo są pazerni jak ja;):D jadę sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DINOZAURY - Giganci czasów prehistorycznych we Wrocku !!! pojadem obejrzeć gadziny: celofyz (Coelophysis bauri Cope 1889) ceratozaur (Ceratosaurus nasicornis Marsh 1884) scelidozaur (Scelidosaurus harrisonii Owen 1868) wulkanodon (Vulcanodon karibaensis Raath 1972) kentrozaur (Kentrosaurus aethiopicus Hennig 1915) stegozaur (Stegosaurus armatus Marsh 1877) diplodok (Diplodocus longus Marsh 1878) deinonych (Deinonychus antirrhopus Ostrom 1969) iguanodon (Iguanodon lakotaensis Weishampel & Bjork, 1989) centrozaur (Centrosaurus apertus Lambe 1904) euoplocefal (Euoplocephalus tutus Lambe 1902) triceratops (Triceratops horridus Marsh 1889) tyranozaur (Tyrannosaurus rex Osborn 1905) dilofozaur (Dilophosaurus wetherilli Welles 1970) korytozaur (Corythosaurus casuarius Brown 1914) Oprócz dinozaurów można też obejrzeć rekonstrukcje gada ssakokształtnego, dimetrodona (Dimetrodon grandis Case 1907) i płaza tarczogłowego mastodonzaura (Mastodonsaurus giganteus Jaeger 1828) oraz gada latającego i cearadaktyla (Cearadactylus atrox Leonardi & Borgomanero 1983) jak również wykopać czaszkę i szkielet tyranozaura.Dodatkowo wzbogaca wystawę kolekcja amonitów i tropów dinozaurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszem bo siem uduszem to napisać: Moja przyjaciółka Flowka Piękna jest cudownom kobietom i tak jak ona kocha ..och... Frajery obudźcie siem z zimowego snu i i badźcie dla niej dobrzy na wiosnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na spotkaniu a potem na obiedzie z Big Bossem mnóstwo trudnych wyrazów ok, frajery budźta się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×