Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Poranne buziaczki Laseczki...kończcie śnić zara budziki postawiom Was na baczność :D Pół nocy sadziłam rysz z Huo Yuanen ;) idem odpocząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ochotę na kawk ale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mokre obszary to ja mam.... w piwnicy:P:O nawet trzy kawy nie usunęły tego okropnego bólu głowy:( Prezeska znowu używasz trudnych słów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Które było najtrudniejsze? Elldisia? ;) Flowka migacz jesteś i Miss błota :P kto powinien o mokrych miejscach pisać ? JA? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napiszę tego drugi raz😡 cholerny net cala wypowiedź jest trudna począwszy od wyrazów których znaczenia w góglach trzeba szukać do całego sensu wypowiedzi:P ratunku!! pogubiałam się w papiórkach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyszło 26,50 :D albo coś koło tego.... Prezeska na utulenie Twoich skołatanych moimi chaotycznymi wypowiedziami nerwów napiszę że mi bardzo bliskie są niejasne i pozornie pozbawione głębszej treści wypowiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalowaaa siemanko!!! Rypki som nieodlącznom częścią mojej prowicjonalnej egzystencji!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka od poniedziałka do piątka znowu siem masujem na kolejnym łóżko-fotelu i jeszcze przyfrunom ptaszki i bendom w Twoim zastępswie świergotać co by ukoić mojom nerwice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 1,5 godzinki muszem wpaść do Waszynktona, żeby pogadać z agentami Secret Service ;) Elldiska wdycha chlor...jutro będzie niczym aniołek z grzechuf wybielona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moja ulubiona zagadka...ciekawam kto rozwiąże? Oto zadanie: 5 ludzi zamieszkuje 5 domów (domy stoją w jednej linii obok siebie, patrzymy na nie tak jakbyśmy stali przed nimi) w 5 różnych kolorach. Wszyscy palą papierosy 5 różnych marek i piją 5 różnych napojów. Hodują zwierzęta 5 różnych rodzajów. Ważne informacje, które pozwolą rozwiązać zagadkę: Norweg zamieszkuje pierwszy dom. Anglik mieszka w czerwonym domu. Zielony dom znajduje się po lewej stronie domu białego (sąsiad). Duńczyk pije herbatę. Palacz Rothmansów mieszka obok hodowcy kotów. Mieszkaniec żółtego domu pali Dunhille. Niemiec pali Marlboro. Mieszkaniec środkowego domu pije mleko. Palacz Rothmansów ma sąsiada, który pije wodę. Palacz Pall Mali hoduje ptaki. Szwed hoduje psy. Norweg mieszka obok niebieskiego domu. Hodowca koni mieszka obok żółtego domu. Palacz Philip Morrisów pije piwo. W zielonym domu pija się kawę. PYTANIE: Kto hoduje rybki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poświntuszymy o stosunku: O czym myśli zawałowiec przed stosunkiem? - Co mu pierwsze stanie ;) i o przyjaźni: Przyjaźń między kobietami: Pewnego dnia kobieta nie wróciła na noc do domu. Następnego dnia powiedziała mężowi, że spała u przyjaciółki. Mąż zadzwonił do 10 jej najlepszych przyjaciółek .... żadna nie potwierdziła.... Przyjaźń między mężczyznami: Pewnego dnia mąż nie wrócił do domu na noc. Następnego dnia powiedział żonie, że spał u kolegi. Żona zadzwoniła do 10 jego najlepszych przyjaciół. 8 potwierdziło, że spał, a 2 - że jeszcze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×