Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Bardzo nieładne jest zazdroszczenie komuś czegokolwiek!!! Jest tylko trzy wyjścia: albo trzeba mieć bogatom rodzinem, albo zapierdalać od świtu do nocy, albo siem pogodzić z tym co siem ma!!! Można tesz pójść żebrać, jak TWA w piontek(znaczy day after tomorrow).!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światowy Dzień Bez Papierosa - 31 maja Organizowany jest przez Światową Organizację Zdrowia od 1988 roku i ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię zdrowotnych, społecznych i ekonomicznych skutków palenia tytoniu. W Polsce obchody tego dnia organizowane są rok rocznie od 1991. Święto jest okazją do ogólnospołecznej akcji edukacyjnej na temat zdrowotnych następstwach używania tytoniu, zachęcającej do wyboru zdrowego stylu życia bez dymu tytoniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wybacz Flowka raz w miesioncu trzeba porządnie popracować ;) Ekscentrycznie ekletyczna zawisła...wczoraj szukałam czegoś czego nie było...teraz ośmiornice som zielone...a ja nie wiem dlaczego hiszpańskie potatoes som tańsze od polskich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka nie wiem dlaczego cudo nie stenka kiedy kończy? ;) Jestem dzisiaj bardzo zajenta, bo: musiałam wyjąć jednom szypułkem, odbyć debatem sama z sobom czy zaprawdem nie podobajom mi siem czarne sznurufki, pomieszać łyżeczkom łyżeczkem monki, wyrzucić 5 resztek sreberkowych, do podstawki włożyć jonizatora itd...;) nie wiem w co mam rence włożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek 39
Ania to ty jesteś stara d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mialam sie ja ustosunkowac, to sie stosunkuje zazdroszczenie jest bardzo nieladne ale jednoczesnie bardzo ludzkie, a nic co ludzkie nie jest nam obce ja zazdroszcze wielu rzeczy roznym ludziom /np J.Koroniweskiej albo J. innej nie pamietam nazwiska :P zajebistych nog - co nie znaczy ze maja sobie ww je polamac , wprost przeciwnie , niech pokazuja , ups... czy aby nie zostane razem z Tinky Winky posądzona o homoseksualizm? / mozna tez w celu zdobycia kasy uzyc wszystkich 3 metod naraz albo robic metody mieszane wydaje mi sie ze jednej metody bym nie uzyla - kradzieży, ale mowie to na 99% bo co by bylo jakby to byla jedyna metoda na uratowanie zycia np mojemu dziecku????? mysle ze bym walila moralnosc i uczciwosc wtedy:P mialam jeszcze napisac o sączeniu jadu ale pewna głupota pozbawila mnie zwięzłego myślenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakimi ja siem mondrymi kobietami zadaje ;)...szczere do bulu samokrytyczne...no Flowka należy siem ustosunkowywać, bo wtedy nastempuje potrzymywanie wienzi kawkowych :D A Tobie tylko stosunki cielesne w głowie...może jednak powinnaś swe myśli skierować na granatowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×