Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tak...odkryto mi mój problem...a mianowicie co zrobić jak krecom siem włosy...ale to jakieś nienormalne...na stare lata loczki? :( i zostałam uświadomiona, że prostowaczka włosowa[ gdyby ktoś miał wontpliwości, to tworzenie neologizmuf jest jaknajbardziej na czasie]rozciongnie i wydłuży i ukaże moje marhefkowe pasemka w pełnej okazałości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i znikam...najgorsze co może być...jechać do centrum i łazić po urzendnikach...ale potem przyjemność...cuś pysznego w MD :D Flowka rurka przeczyszczona czy wymieniona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA taka moja rozmowa z mężem w ogóle nie może zaistnieć bo nie znam tego słowa na p;) a tak w ogóle to razem robimy zakupy:P:D boli mnie kręgosłup:O za stara jestem na takie wygłupy:P TWA.Aniu musze potwierdzic ze prezeska nie jest Ania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muwiem o żaże, który u mnie siem leje z nieba... w domu chłodzenie, wszystko pootwierane i żadnego przeciongu... _KL_ wiadomo ;) _KL_ nie jadajom takich ;) Musiałam Ciem czymś sprowokować żebyś cuś napisała :D Nie piszem co mnie boli, bo jak zwykle boli mnie cały człowiek, kolorowe tableteczki, pastyleczki, kaspułeczki i te inne won...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka muwi, że jej cześć rury wsadził?...nic nie kumam;) A w ogóle to tak: wyjazd do miasta jest twórczy, bo można zobaczyć na jednej z wystaw cudowny płaszcz z białej skóry i białym lisem,(nawet do głowy mi nie przyszło pytać o cenem, żeby szoka nie dostać) i można siem przekonać o tym iż, za-je-bi-sta- torepka złota może kosztować nawet 400 stuwy, heh...potrzebuje jeszcze 3 meżuf, bo Przystojny obiecał dać stófke :D I jechałam przez rynek NOWYM TRAMWAJEM...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torebka 400 stowki to pikus:P mi sie podobaja buty... 345 euro i to w innej stolicy:D:D:D:D a wesele za miesiac i nie zdaze pojechac:D:P przez te wymarzone zadne inne mi sie nie podobaja:O tropiki, tropiki, tropiki ... nie o takich tropikach mi sie marzy:P ale nie narzekam, takie tez uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki problem jest z tymi butami _KL_? BB stwierdził, że za tanie, że nie chce Ci kupić? Qrwa mi siem mercedes od zawsze podoba!!! i co z tego? Serce umarło...nie wiem skond wezmem na nowe? albo bendem musiała przejść somom siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla jednych pikuś a dla drugich problem...ale ja nie lubiem drogich ciuchuf, torebkuf i butuf bo mi siem szybko nudzom i co potem...tyle kasy ..żal wyrzucić...moje dwa kostiumy i dwa eleganckie żakiety wiszom w szafie bo ja jako Kobieta Nieluksusowa;) mogem sem pozwolić na komfort chodzenia w rozciongientych dresie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamjta!!! Dzwoniem do W1 w bardzo ważniej dla mnie sprawie [dotyczoncej serca] do bardzo mondrych i kompetentnych ludzikuf, a tu siem okazuje, że oni se lanczujom !!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nowe cudo techniki ... może nie jest aż tak wypasione ale wreszcie mam proste włosy ;) ! nadal walczem o serce!!! Flowka znowu pije, a ja jem czarny makarom, jeszcze chwila i zostanie mi czarny chleb i czarna kawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sobie sama kupuje:) w koncu zarabiam:) oprocz serca mam jeszcze mozg:) mercedesy mi sie nie podobaja od zawsze z wyjatkiem slk:) na komfort chodzenia w rociągnietym dresie moge sobie pozwolic ale nie lubie:) za to lubie szpilki, kolczyki, dzinsy i inne takie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×