Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ile siem musiałam nachodzić po podwójnym sklepie, żeby kupić kulki do dresika, w końcu kupiłam owalki, też som fajne !!!;) Ale po raz enty siem przekonałam, że półki w sklepach uginajonce siem pod cienzarem rupieci zupełnie nie zawierajom tego co TWA potrzebuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biurko \"prezesowskie\" lśni czystościom ;), tera cały tydzień bedem siem stosunkować z mopem, machać szmatom, stać i garach gotować ale za to potem w warunkach polowych zrobiem karpia po grecku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie jezdem zdziwiona. Blasku przebywania w piaskach dodaje fakt, że można patrzyć do góry nogani na 2p Flowki ;) on bidny może tylko pomarzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oglądałam pokaz pakowania w wykonaniu Prezeski ! Ludzie > jak zobaczycie cuś uginające siem pod ciężarem plecaka, śpiwora, torby i z przytroczoną poduszką to na pewno będzie Prezeska prowadzona na dodatek przez Cztery Łapy ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W roku 2008 - jak dożyjem - bedem miała szerokie możliwości udrażniania strumyczkuf i potoczkuf a także zaspokajania pragnienia solankom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..wreszcie mogem spokojnie napić siem kawki, tydzień zamknienty, wszystko uporządkowane.:D Nowa wypasiona, podświetlona leży i czeka na Dużego a ja siem skradam ukradkiem, potajemnie udajem siem do pewnego Pokoju Pienkności, żeby podglondnoć Flowkem jak se daje wyrywać selerki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×