Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

:D :D :D Oj moja Prezeska, oj moja Flowka - wielkie mi pustki uczyniłyście w moim skypie... :O Wzlata mi i niedługo ja nad poziomy se też wzlece i na skype se wzlece i dolece :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka jak zacznie chodzić...to może wykorzystamy do pokazania...na razie...mam pożondek w Dużym i idem do CSI... Aha zdjencia z dna nadal som w cudzie bo niewiadomo dlaczego błenkitne zemby nie kcom działać...jutro przyjdzie sklepowy dentysta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA by nie była TWA, gdyby nie wykorzystała kompa w celu uzyskania informacji dlaczego nie może słuchać wieczornego świergotania Flowki ;) otusz siem okazało, że cuś walnęlo w Luksemburgu i jusz tam siem ludziki uwijajom bo im mocne szefy stojom na d głowom !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super kobitka w rozmiarze XXL
Jedna ciotka pojechała, druga przyjechała a jeszcze inna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale potem Flowka, kiedy jusz pył opadnie a Ty go zetrzesz...usiondziesz na trawiastej, w kubeczku kawusia, założysz nuszke na nuszke...i pomyślisz...jaka jestem super babka, znowu coś zrobiłam sama i jakie efekty wyszły :D a ludziki przychodzonce bendom w dzwiach mdleć z wrażenia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielnie witam!!! Flowka robisz siem jusz nudna, zamiast siem radować z czystych kontuf... to ta jakiś kósz widzi ;) MIGAWKI Z PRZESZŁOŚĆI: Papier toaletowy - obiekt westchnień wszystkich Polaków w trudnych czasach kryzysu. Aby nabyć ten jakże przydatny w życiu codziennym towar potrzebne były kwitki ze skupu makulatury. Dosyć powszechny był, jedyny w swym rodzaju, widok ludzi idących przez miasto ze sznurem rolek zawieszonych przez ramię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×