Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku !!! Dzisiaj sałatkowy dzień ! Fantazja kobiet nie zna granic - sałatka ala Roma czyli fantazja na temat tuńczyka z włoskim serem ... i cała reszta rożnorodnych składników. Czy jeszcze kiedykolwiek uda się to powtórzyć ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudnie w świecie lodów, czekolady z malibu i piwa ! :D Rozpusta sernikowa przeplatana ploteczkami i cytatami z bardzo poważnej książki .... :D Potem zakupiłyśmy trzy siaty pokarmowe i zastawowe ! :D Co począć z tak pięknie rozpoczętym wieczorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak rajski wąż oplata Cię TWA
Flowka jest wredota bo nabija siem ze mnie, że przyniosłam jej lizaczki na kaszlanie...a ja oddałam jej swój, żeby jest było lżej odkszuszać śmierdziele;) Kryminalny dostanie magnum...a Baśka leży na dnie i bendom jom wyciangać w sobotem, luxury na dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Komisyjne otwieranie zwierzontek odbendzie siem za chwilem ... :D Zagubione Cztery Łapy same siem znalazły - łajdaczka jedna ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA nawet nie wiesz jakie smakołyki zawierajom śmietniki...;) A FACETUF to ona dawno olała...zajrzał pod ogon i chciał od razu...tego..no...;) Wizyta w lumpie skończyła siem tym, że Bella wreszcie nie kupiła ramek bo zwyczajnie ich w blusce nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twierdza zaliczona...na wiosnem zaplanowana do penetracjiii gruntownej piwniczno-lochowej...pod warunkiem, że nocom zacznie siem coś dziać ...bo na razie pociongajonca jest pojedyncza marycha, która jeszcze nie rośnie ;) Zmianom jest także to, iż świergot Belli bendzie tera znacznie szlachetniejszy...bo doszły jej basy...właśnie Bella tesz jest sukcesyjna... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Polowanie na pojedynczą marychę zakończyło się w porze kiedy Prezeski dopiero otwierają oko! :D Białe bez ramek ciągle się suszy. Sobota a tu wszystko opadło ... począwszy od poziomu wód a skończywszy na ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiem bellowej Flowce surufkem z selera co by jej estragon nie zaniknoł i marchefki co by mogła pokazywać... to co uzyskała smarujonc siem jajkiem % zawierajoncym w sobie diabelskom 6 ;) Wychodzi słońce i ukazuje swom pełnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka na szczęście skończyła malować welon i zara bendziemy pomagały Baśce siem wydostać ;) Dzisiaj tylko machanie i nie ma znaczenia czy to prowokacja czy tylko gest kulturalnego człowieka [myśli TWA] No i w końcu chomik stał siem pełny, bo asz 6 !!Flowek siem zmieściło;) a ja raczkuje...bo Przystojny chce siem chwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już we Wrocku machać nie bendem ! :D Przewijacz siem dał złapać a zobaczymy jak czuły na machanie jest Komputerowiec ? :D Ostatnia noc ... nadal nic siem nie dzieje ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk to siem nic nie dzieje? polewki gotujem jakie sobie życzy...naleśnikuf i frytkuf nasmażyłam...śpi w rurzah...otulam...przytulam...głaskam codziennie i kafkem do łuszka podajem:D jednak siem okazuje, że brak H-fuja przyćmiewa wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelkie rodzaje pieszczot uprawiane przez Prezeskę są przyjmowane z dużą wdzięcznością i miłością ! :D A bez H-fuja ciężkie życie ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. I zaczął siem dzień jak co dzień w firmie MP ! :D Kieliszki na biurku, jakieś cuś w środku ... oblewamy medale i czterdziestkem Pana Kierownika ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×