Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Muszem stwierdzić, że pierwszy dzień w pracy po tak udanym urlopie jest straszny ! Zawalone mam biurko papierkami i do tego brak weny ... Dzisiaj poważna rozmowa z majstrem na temat zakończenia tego bałaganu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada deszcz...pada deszcz... Pijonc kafkem pozdrowiam serdecznie Robalowom i Robala...:D Uściski także przesyłam do W1 dla _KL_ :D Moniałka najwyższy czas spotkać siem na plotach skypowych!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicka32
Polecam goraca czeoladę z marcepanem;-) Jest super! Kawke już wypiłam jedna rano o 7 druga o 13 w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEh czekolada z marcepanem...momba kaloryczna...nie dla TWA..tylko dla wychudzonych wymoczkuf...TWA zmarnowała ;) kasem na ocet...musi byc kiedys laska zielona :D a tymczasem w strugach deszczu zakopałam lak i przyniosłam 3 kłujonce zawierajonce w sobie cuś jesiennego i patrzem...szkoda, żejusz nie muszem robić zielnika...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie Bella ;) A ja jadem z Przystojnym..do właśnie ...gdzie ? muwi Bożków...to szukam...nie to, nie to... ale dla niego ż czy sz bes rurznicy...wienc jest Boszkowo ;) co innego jak TWA pisze z błendem celowym ...co innego jak siem nie wie jak siem pisze...do szkoły marsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ibis i Krófka zapukały cichutko i skromniutko spuszczając oczki powiedziały: powieś nas...tylko u Ciebie wisząc możemy być szczenśliwe bo trafimy do swoich...co TWA natychmiast uczyniła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka dlaczego ja muszem odrabiać za Ciebie lekcje? gdzie terminarz serialowy, który miałaś zrobić? Zara Ciem posypiem monkom, to nie znajdzie siem na Twoim ciałku żadne opalone miejsce i przejdzie Ci ochota na machanie nuszkami u P i picie śmierdziela z malinom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że starsznie siem cieszysz...ja tysz siem starsznie cieszem bo wiruchy mam jusz w sobie ;) leciałam na łep, na szyjem,(15 MINUT BES LODUFKI MOGOM BYĆ) :D a że mi szkoda kluskuf włoskich idem do N po polskie ..aha tam wiszonce som tańsze!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aligator wypełznoł z Nila, otrzepał siem z wody i zaś poczoł siem rozglondać za tym, z czego wywodzi siem człek. Szybko sunąc zadzwonił do Małpy, żeby podniosła dupsko, przestała żreć banany i ruszyła w długom drogem, krentorogi Eland skubał sobie trawkem i pomyśłał -jadem z nimi...oki cała 3 zahaczyła o Romem zabrali Pingwina ...i w ten o to sposup powienkszyła siem ilość flory w domu TWA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×