Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tak a ja nie mam czasu wejść do mojej klasy !! We Wrocku zawieja śniegowa, jestem mokra na wylot, napcham do brzuszka kluskuf flowiastych i heja pod kudłacza...:D akyż zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane :D Kiedyś siem gadało chcesz cukierka idź do Gierka ale tego ślicznego cebronego nie zjemy musimy obejść siem smakiem. Prezeska w W brudno?? W J biało!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Za bardzo to skomplikowane Bombka ;) W piontek pujdem do B po draże. a dzisiaj zachwycałam siem tenczom, jako że to widok niecodzienny :D dobrze, że autobusy nadjeżdzały z tej samej strony, bo inaczej bym stała wpatrzona...nie wiem ile... Flowka seriale o ktorych muwiłaś to bendom w TV hohoho i jeszczem trochem, na razie czekamy na return Jacka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twarda nasza Flowka nie ma ani ksztyny zrozumienia dla biednych cierpioncych[ takich jak TWA, która nie ma prawej strony jusz wcale] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej Krulewskość myje lodufkem, w której było światlo i groszek, po umyciu bendzie światło, groszek i cebula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMY dzisiaj dzień sprzontania biórka ...Flowka czy cokolwiek zrobiłaś ze swoim? ;) Sekretarka odbiera telefon: - Dyrektor jest? - Właśnie wychodzi, oooh.. wchodzi... oooh... wychodzi... wchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusicielka machajonca nuszkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dużej metropolii ;) jakom jest Wrocek, leżał sobie samotny , porzucony stary but na środku ulicy. Odarty z nadziei, czekał - wspominajonc - Buty zawsze chodzą parami, są bardzo towarzyskie, same bez towarzysza czy partnera usychają, jest im źle, wyglądają kompletnie bez sensu w samotności i tak ... - kiedy kolejny wielki pojazd zmiażdzy go odrzucajonc na bok. Może wtedy sprzontacz nocny ulituje siem i wraz z innymi niepotrzebnymi jusz rzeczami wsadzi go do kubła, by później zrzucić na wysypisku, a tam zapanuje radość, bo takich jak on, jest tam tysionce, chociaż siem powoli rozlatujom, to nie samotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×