Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

tesz miałam zamiar...ale dógo siem delektowałam kawusiom z zaparzaczo-mieszaczo-podgrzewacza...rze wszystkie pozamykali ;) Flowka wczoraj byłam TAM gdzie mi nie wolno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma zmiłój siem :P jak raz siem zmiłójesz to zafsze bendzie tam chodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncepcja Yin i Yang pochodzi z antycznej filozofii chińskiej i metafizyki. Opisuje ona dwie pierwotne i przeciwne, lecz uzupełniające się siły, które odnaleźć można w całym wszechświecie. Yin (dosłownie rozumiane jako \"zacienione miejsce, północne zbocze (wzgórza), południowy brzeg (rzeki), zachmurzenie, zaciemnienie\") reprezentowana przez czerń i Księżyc oznacza bierność, uległość, smutek, chłód i zimę, symbolizuje żeński aspekt natury, introwersję oraz liczby parzyste; odpowiada jej noc oraz dusza po. Yin symbolizuje woda lub ziemia. Yang (dosłownie rozumiane jako \"nasłonecznione miejsce, południowe zbocze (wzgórza), północny brzeg (rzeki), światło słoneczne\") reprezentowana przez biel i Słońce oznacza siłę, aktywność, radość, ciepło i lato, symbolizuje męski aspekt natury, ekstrawersję oraz liczby nieparzyste; odpowiada jej dzień, niebo oraz dusza hun. Yang symbolizuje ogień lub wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempota , wredna wiatrowa :P pienknie siem tu wyrarzajom o mnie i jeszcze stosunkować siem każonm :P ja pijem białym kóbeczkó bo jestem tempota nie pijem z Yin ani zYang :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Flowka poszła w deszcze po YANG ...kochana moja...👄 znuf bendziemy cudować pijonc kawusiem w łuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :D Yin i Yang podobno mószom być razem :D tak jak my :classic_cool: ale ani puł smyska nie bendzie :P nie to nie! :D i tak ciem koham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji tego rze ogulne gnicie dzś panuje na kafce...postanowiłam zajżeć do śrotka do plemika i zobaczyć co on tam w sobie ma ;) jedno jest pewne umże zanim doleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto Torepki raport z poszukiwania Yang: Deszcz lał a Flowka szła , szła niestrudzenie pod wiatr ! W N siem okazało, ze rozgrzebali Yang i musiała uzyć cuda do konfrontacji z Majoncom Zachciankem żeby nie zabrać cuś innego ! I zaświeciło słońce gdy wracała radośnie uśmiechnienta ... i żeby ten uśmiech trwał to po drodze zakupiła cuś dla siebie ... Prezeska zgadnij co ? :D Koniec raportu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, ja wiem!!! Ja powiem co kópiła sobie Floweczka!!! Ona kópiła sobie cuś :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo -cuś- nabrało nowego WIELKIEGO ZNACZENIA ;) i niewarzne czy - cuś oznacza zakupiony samolot czy lampem...istotne jest to, rze jest to żecz dla kópójoncego warzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) Dzisiaj mnie nie ma jestem nieobecna :P Tylko smysek :P A niektużm majom alergiem na smysy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×