Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Idem drogom do przebaczenia, żeby zobaczyć syna diabła, ktury winien stać koło słupka, który wczoraj został wsadzony w otwur betonowy...a tera jest tylko ślat...w istocie nie ma niczego prócz powiększenia...szczególnie ważne jest to w chwili obecnej, gdy tylko nieliczne wytwory kultury można zobaczyć jak nowom drogem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacz rzaba poczuła wiosnem i cieplótkie dni poszla na łonkem poszókać menża :P bendom małe rzapki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zalałam kawkę.Szkoda,ze nie ma z kim wypic ,a do końca pracy jeszcze 5 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypić zawsze jest zkim ... mało nas tutaj ? :D Wiatrowa > a jak Ci jutro pokażem białom torepkem to co ? Niewierna kobieta ! Jaka znowu żaba Prezeska ? Zakazałam kupować cokolwiek ! I cuś tesz to dotyczy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :D Rzaby som takie śliczne,że moje pijafki tesz kcom :D P.S. ja tesz was kocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jak jakie piekne swieto dzis mamy to wypada chociaz machnac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nasze Ptaszysko poczuło siem wyrurznione...została z tej okazji zjedzona...o kurcze nie wiem: pita czy knysza? :D wiem natomiast rze tylko Orlice nie jadajom marchefki ;) Aha i jeszcze cudne rekinki oczko do nas pószczały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
orlice nie sa krolikami, zeby marchewke jadaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietomna jestem (ale jusz tomnieje bo kawusiem chłepcem) ale to z wrarzenia jakie wywarło na mnie Ptaszysko bo tak: to jednego skżydełka przyczepiony był erotyczny, do drógiego dla wariatuf a na ogonku siedział grzesiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To tylko karne odsetki :P Lapowke przyniose w dziobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz Torepki możecie składać hołdy i bic pokłony Flowce ! :D Za co ? A mam bialom torepkem ... ślicznom: biało-srebrnom z kieszonkami w środku i na zewnontrz ! Skoro kupił ... pewnie sobie zasłużyłam ... ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA kwiaty - za 4 etaty
znaczy dobrze dałaś - kochana ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×