Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

eeetam mnie h-fuj sie znudzil jusz dawno :P ale Wy mi siem nie znudzicie :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sześć polskih konikuf ...ma być rze literka H mi w głowie nieh nikt siem nie dziwi ....:P w końcu urodziny Przystojnego w sumie bendom trwać 3 dni...;) w nocy upajono mnie szampanem z truskafkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Torepki :D To rze byłam w szkole nie znaczy rze do tej pory siedziałam w jakiejkolwiek łafce ale pogoga jest taka pienkna w J rze byłam na spacerku i na kafce . Oj czujem jusz co siem bendzie działo na imieninkach. Nawet jestem zaproszona bo Pszystojny zaprosił ale nie mogem jechać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) Coś mi siem widzi Flowka, że na tszy Torby i Pszystojnego to jeden rzuber jest jak dla byka kartofel :P :classic_cool: A TWA to ma zafsze cuś i nigdy nie wiadomo s czym to siem je :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Jak nie jak tak Wiatrowa ! Przystojny ma tyle sił witalnych, że da radem jescze niejednej Torbie ... a tak musi siem z nim menczyć Prezeska ! :D Znowu jestem sama ! W pracy - żeby nie było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jusz nie o poranku :) jeszcze dzień lub dwa i wruce do formy :D Folwka skąd takie pytanie?? Powinnaś zadać inne!! Jak myślicie Torepki ... czy Kraków pasuje do Flowki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×