Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

...jestem zajeta płaceniem za 8 batonikuf...w tym dwa chłopskie, dwa erotyczne, dwa super nowości i dwa i jedziesz dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam zajenta rozmowom z nastempnym frajerem ... Godzina i jedenaście minut na liczniku ! Jasne, że nie na mój koszt ! :D Po niedzieli jestem zaproszona na dobrą kolację z winem ... Nareszcie ktoś z klasą. DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____##########*_______________________ _ __*##############______________________ __################_____________________ _##################_________*###*______ __##################_____*##########___ __##################___*#############__ ___#################*_###############*_ ____#################################*_ ______###############################__ _______#############################=__ ________=##########################____ __________########################_____ ___________*####################=______ ____________*##################________ _____________*###############__________ _______________#############___________ ________________##########_____________ ________________=#######*______________ _________________######________________ __________________####_________________ __________________###__________________ ___________________#___________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby było zabawniej i atrakcyjnej ( bo jak powszechnie wiadomo TWA uwielbia ) - właśnie zmiana faceta by siem przydała -może płacić by konkretniejszom walutom nisz batoniki ;) postanie na ścianie malowidło jarzembinowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×