Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Moje piaskowanie za pół godziny odejdzie do archiwum. Urlopowanie było bardzo udane - doświadczyłam wszystkiego co być powinno ... no ... prawie wszystkiego ! :D Jadem do domu z dwoma kierowcami i sama w autobusiku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego - prawie - asz tak czensto nie potrzebujesz ;) Za to ja siedziałam całusieńka w morzu i wybierałam z dna śliczne kamyczki a poniewasz było słoneczko - jestem jusz zjarana :D ...a potem Torebki Arkowe zaciongęły mnie na pokas i wrenczono mi australijskiego Jaśka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
🌻 i prawidlowo... Gdzie by Ci sie mialo bardziej chciec zyc jak nie w piaszczystym raju? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAILA I RAMA Laila i Rama byli kochankami, ale do tej pory byli zbyt ubodzy, by się pobrać. Mieszkali w różnych wioskach, oddzielonych od siebie szeroką rzeką, zamieszkiwaną przez krokodyle. Pewnego dnia Laila usłyszała, że jej Rama jest ciężko chory i nie ma nikogo, kto by się nim zaopiekował. Pobiegła na brzeg rzeki i prosiła przewoźnika, aby ją zabrał na drugi brzeg, choć nie miała pieniędzy, by za to zapłacić. Ale zły przewoźnik odmawiał, dopóki nie zgodziła się spędzić z nim tej nocy. Biedna kobieta błagała i prosiła, ale bez skutku, więc zrozpaczona przyjęła jego warunek. Kiedy w końcu dotarła do Ramy, był on bliski śmierci. Lecz została z nim przez miesiąc i swoją opieką przywróciła go do zdrowia. Pewnego razu rama spytał, jak jej się udało przedostać przez rzeke. Nie mogąc skłamać ukochanemu, powiedziała mu prawdę. Gdy Rama usłyszał jej opowieść, wpadł we wściekłość, bo bardziej cenił cnotę niż samo zycie. Wypędził Lailę z domu i postanowił nigdy więcej na nią nie spojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello było fantastico!!! zwibrowałam siem mechanicznie!!! obrzarłam siem brokułami !!! zaliczyłam 10 dł !!! posłuchałam Hello Dolly w New York :D !!! ...solankem mam jusz wewnotcz !!! ciekawam kiedy zacznom mi wylatywać kryształki ;) Ptaszysko to naprawdem RAJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku ja tu ze słońcem chodzem spać i wstajem tysz!!!:P dziś po wiejsku zajadałam siem śledziem!!! och Krwawe Pierzaste ! my dwie i taka taca !!! pychotka !!!kruchutkie ...normalnie palce lizać... o 11.00 jestem TWA roweżystka...jadem na bagna podziwać Ptaszyska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie ma !!! Nius dnia ta paskuda Flowka wykorzystujonc moje cenne końconce siem minuty muwi, że pogoda mi siem schrzani a ja jej na to, że idem do trumny i mam w d ...co muwi :P morze piekne szmaragdowe...okuf oderważ nie można ;) dzisiaj siem bendem zadawać z przekupkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku w jadalni bylam grzecznom dziewczynkom i zjadłam zupkem mlecznom posrut tylu smakołykuf ;) W cudzie M mam wczorajszy najcudniejszy zahut słońca :D ...glony, wodorsty i meduzy to moje wodne towarzystwo ! nie kcem wracać do Wrocka ...bendem koczować na plaży...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz albo nie Prezeska ale nie mam czasu spojrzeć w neta normalnie !!! Koperta goni kopertę a czas ucieka ... jak dobrze, że to już weekend ! A jeszcze dzisiaj Przewijacz przyjeżdża ! :D Skąd mam brać na to wszystko siły ? Chyba pojadę do sanatorium ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotkem!!! Połuweczka jusz za mnom 😭 Flowka jak sobie to wyobrażasz? w sanatorium człek TWA jest tak wykończony, że pokłada siem wszendzie dzie może ;) Najważniejsza pamiontka jusz jest !!! drzewo bursztynowe niezwykle pienkne !!! Ptaszysko dobrze nauczyło mnie ściemniać, wienc wymaglowana tak jestem przes H2O, że mi wszystko lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×