Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Bardziej mi sie podobalo to plynne z pianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
akurat inne bombelki mialam na mysli :P nie jestem alkoholiczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po powrocie. I co mam napisać ? Zajefajnie było (że nie napiszę zaj.... bo mnie wykropkujom) !!!!!!!!!!!!! Tym razem było wszystko co ma być ! To dlatego, że osprzent miałam ze sobom ! :D Żeby dojść do siebie to przydało by siem teraz wolne ... ale to niemożliwe bo jutro wpadnie niedźwiedź na kontrolem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Dziś do życia tylko H2O potrzebuje !!! a muwiom że słońce świeci jusz słabiej ;) pijem kafkem i idem przecierać nowy szlak, bo w perspektywie widoki na szyszki na czubku...a jak czubek...hehehe to wiadomo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy mężczyzna wie, że nie należy nawet próbować spełniać marzeń kobiet. Jeśli to zrobi, przepadł, bo nie ma takiej rzeczy, o której kobieta NIE MARZY...”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frajer każdom porom to okazja do naciongniencia ...tak siem traci miliony;) Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver Nano i diamond drum, by kłaczki nie wchodzi za głemboko;) Prawda Flowka... że sliczna???????????????????????? TWA jusz marzy o nowym cudzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kobiety powinny unikać w niektórych rejonach kraju noszenia ubiorów zbyt prowokujących, nawet na plażach...! nie ma opalania siem topless Flowka;) ja mogem jechać bo tam som łaźnie a w śrotku bombelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×