Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

curwa!! co jest? torbo życie jest poje...bane; a co znowu robisz w bambuko frajera? nie! dlaczego ? każdy w życiu szuka swojej drugiej połówki?! nie wiem...ale jak ją znajdziesz... to przyjdź z nią, ja mam drugą ...to obalimy litra :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzą dwa sępy na drzewie, jeden do drugiego mówi \"ty, pożycz dyche\", na co drugi \"od kogo ?\" witam o poranku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Goronca cd Flowka po full wypasie wraca...:D ma otświerzony musk i nie tylko ...więc skuma jak napiszem, że ot wczoraj rzapki moje znuf siedzom na muchomorku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Moze i goraco ale przynajmniej krzeselo masz z dobra wentylacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
czemu mnie to nie dziwi :classic_cool: Pociesze Cie - tez bym spadla jakbym miala takie dziurawe cus pod soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie znam sie na modzie :) Teraz dziurawe siedziska, jutro szklanki bez denka... Ciekawe jakie HITy nas jeszcze czekaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Rozne miarki juz widzialam. Mniejszym to dla mnie szokiem jest nizli dziura w siedzisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
na dziurawym siedzisku w kolorze ryby :D ja tez ide sie op... western jest 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja gnijem na całego dziś raz na lewym drugi na prawym Wczoraj też napawałam się nicnierobieniem. W końcu jedna na 6 sobót wolna. Nie wychodziłam z chałupy prawie A teraz spać się nie da, choć się chce że asz, bo mi tu jakiś festyn na podworku urządzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×