Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku Ptaszeczek kształtowaniem środowiska siem zajmuje...;) Flowka - mam nadziejem - nie pokazuje wszystkim opalonych 2 p ;) a ja piszem niusa: Przystojny zmienił LOGO :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałam zaszantażowana sankcjami wien muszem napisać, że pierwszy dzień po urlopie jest dniem adaptacyjnym ... Niech nie liczom, że dziś popracujem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kluski tyle przeszły, że nigdy nie zgnijom !!!!!!!!!!!!!!! Som niezniszczalne w podróży i tylko Prezeska może je unicestwić ! :D W wiadomy sposób oczywiście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nogi bolom tylko trochem ... dlatego trzeba jutro poprawić ale porzondnie żeby jusz nie bolały ! :D I wiem co to znaczy porzondne stosunkowanie Prezeska ! Nie tylko Ty jesteś w tym temacie oblatana !!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybudujemy sobie balowy domek...bendziemy karmić zwierzątka...zbierac i suszyc gzypki ...żywić siem owocami i korzonkami i w ten o to sposup zapomnisz o frajerach i bitej śmietanie lup kremie tiramisu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniewasz moja babka była sprzedajna to chyba mam to w genach (jak Przystojny) i nigdy o frajerach nie zapomnem !!!!!!!! :D Mieszkanie w dziczy mnie nie interesuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×