Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Ja mialam 5 konkretnych lasek, z czego wiekszosc zniknela w zoladku futrzaka :classic_cool: TWA jest okropna, nic nie powiedziala, ze cala w sadzy byla. Sadza pod nosem, sadza w kaciku ust, sadza za uchem. Cala czarna, osmalona przez miasto jechalam. Co ludzie powiedza!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
No osobnik plci meski jednak troche wiekszy jest od sladu sadzy :P Czemu fajny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Wyrob wedlinowy uwazaj juz za oddany - i przyjety - w moim brzuszku sie znajduje :D Mi wszystko jedno z ktorej to piggy :P A sciemniac ona umie rowno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Widocznie ma wrodzone talenty, jak ja :classic_cool: To sie wysysa z mlekiem matki :P Trzeba bylo nie walic tyle, to bys nie miala problemu :P Ale dasz rade!! Wierze w Ciebie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie wiem jak to bedzie 😭 I to wlasnie przez te cholerne tance Chyba jestem w mniejszosci :O 😭 To koniec... mojej przygody z uciekinierami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
w zwiazku z powyzszym chyba bede sie musiala zastanowic :O Cudo mi nie potrzebne :D Wystarczy kineskop i antenka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
taaa... chyba by mnie w ziemie wbilo Twoje cudo :P Ide sprobowac powalczyc 🖐️ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ale jestes pelna emtatii :O Niektorzy na 2 kolkach przemieszczaja sie dzien w dzien 😭 nie moze padac bo klocki mam pozuzywane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja herbatke :P I oficjalnie schodze ze stanowiska :P Wrocila wspolwlascicielka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Twoja empatia jest jak... dziurawa konewka - troche przecieka :P Nikt nie lubi w deszczu popylac 😭 Chyba, ze jakis desperat. Ale psycholi pod uwage nie bierzemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mam cale 4 :P I czemu mam sie chronic, jak przeciez mamy lato jeszcze 😭 :O Lato = cieplo, slonce itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to nawet nie mam seksualnegop podejścia do życia :O a muszem iść a potem aktywizować kresomuzgowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja Ci dam zabawe z moimi klocuszkami :P Biedne wysluzone :P Dzisiaj nic i nikt nie bylby w stanie zaktywizowac zadnego z moich platow mozgowych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!!!!!!!!!!! Rekordowy lot z ziemi włoskiej ... 11 godzin opóźnienia ... kto tego nie przeżył to nie wie !!!!!!!!!!!!!! Chyba sobie kupiem prywatny samolot do latania ...? :D Najlepszom nowinom jest to, że kluski doleciały w całości ... no i inne użyfki o smaku limonki i kafki ! :D STENSKNIłAM SIEM ZA WAMI OKRUTNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!!!!!!!!!!! Rekordowy lot z ziemi włoskiej ... 11 godzin opóźnienia ... kto tego nie przeżył to nie wie !!!!!!!!!!!!!! Chyba sobie kupiem prywatny samolot do latania ...? :D Najlepszom nowinom jest to, że kluski doleciały w całości ... no i inne użyfki o smaku limonki i kafki ! :D STENSKNIłAM SIEM ZA WAMI OKRUTNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×