Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
TWA---> raczej legenda :P Rytulal picia kafki czyli co? Zmywanie kubka po jego oproznieniu? :D bart1980 ---> Kakao co innego! To jest pyszne! I czekolade :D Nawet mleczko samo :D Ja mam tylko do kawy awersje ;) ale mam dzis powodzenie :) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
bart1980 ---> Za rozami nie przepadam ;) A rozanke to znam tylko jedna - takie osiedle w moim miescie :D A Ty co miales/as na mysli? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
bart---> Nie moge tego sluchac/czytac :P Juz nie ;) Nie w moim typie piosenka. TWA sie pewnie spodoba :D Za owocowymi herbatkami to akurat nie przepadam. Wole gorzki smak niz kwasny ;) Nie wiedzialam, ze sie na to "rozanka" mowi ;) Serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
a gorzki smak szybko mija (nawet czekolada jest "gorzka" ;) ) Musialam polubic gorycz, zlopiac nalogowo Nerwosol :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ciesze sie, ze sie ze trafilam w gust :D To tez fajne ;) (nie ma to jak posluchac sobie muzyki w pracy :classic_cool: dobrze, ze mam sluchawki :D ) a rozanka jest slodka - jak sie ja poslodzi :P A ze ja nie slodze herbat - to jest kwasna. I nie sciemniaj - bo pilam :P Chyba, ze mam skopane kubki smakowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa_Orlica zapewniam Ciebie jest slodka :) ktoś Ciebie kopie po kubkach smakowych czemu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Pewnie mnie nie lubi 😭 ja kwas czuje :D Nic na to nie poradze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie lubie [tupie noga dla podkresleniaswych slow]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
bart---> Ty mnie nie mozesz lubic ;) Nie znasz mnie ;) Ja tylko na kafe jestem taka mila i sympatyczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
a tam wyzej to o tej Twojej rozance bylo :P ze nie lubie i juz :P Chociaz tej obrzydliwej herbaty co teraz sacze to tez nie lubie :O Ale z braku laku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes mila tylko tego nie wiesz :) a ja wiem co Ci jest :) rozanke bardzo lubisz 🌻 btw to jakie plyny lubisz pic?? prosze odpowiedziec? ja mleczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Co mi jest? ;) dzisiaj rano mnie w gardle troche drapalo - na szczescie przeszlo :P Podloga twarda, z przedwojennych desek, pucowana na kolanach pasta (nie przeze mnie :P ) Mleczko lubie, kakao lubie, wode lubie, herbate lubie. A najbardziej lubie napoj bogow w kolorze slonca ;) Rozanki nie lubie :O :P I Europe tez lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po kawie tak troszke Ci nie dobrze tak? odpowiedz Orlątko. i kolor oczek tez prosze podac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Kawy nie pijam :P Nie lubie :O A kolor oczu to moja slodka tajemnica :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×