Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
a wyposazenie piornika masz? np gumke itp :P o oficjalnie oznajmiam, ze to o co sie tak dopytujesz od rana zawziecie - to bardzo ladne masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam :O za to mam fioletom szmatke na górem człeka ...zaprezentujem jom za 3,5 godziny na ulicy Kazika :D może zmieniem preferencje i bendem eksponat muzealny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I\'ve been so lucky, I am the girl with red hair I wanna sing it out to everybody What a joy, what a life, what a chance! Thank you for the music ABBIE!!! :D Jestem niczym specjalnym, właściwie jestem gryzem nudy Jeśli powiem dowcip, to prawdopodobnie już go słyszałeś Ale mam talent, wspaniałą rzecz To sprawia, że każdy słucha, kiedy zaczynam śpiewać Jestem bardzo wdzięczna i dumna Wszystko chcę śpiewać na głos Więc mówię Dziękuję za muzykę, za piosenki które śpiewam Dziękuję za całą radość którą niosą Kto może żyć bez tego, pytam z całą uczciwością Czym życie by było? Bez piosenki i tańca czym byśmy byli my? Więc mówię dziękuję za muzykę Za dawanie tego mi Mama mówi że byłam tancerką zanim umiałam chodzić Mówi że zaczęłam śpiewać długo przed nauczeniem się mówienia A ja często zastanawiałam się, jak to wszystko się zaczęło? Kto poznał to nic, co może zawładnąć sercem? Jak może melodia? Cóż, ktokolwiek to był, jestem fanem. Więc mówię Dziękuję za muzykę, za piosenki które śpiewam Dziękuję za całą radość którą niosą Kto może żyć bez tego, pytam z całą uczciwością Czym życie by było? Bez piosenki i tańca czym byśmy byli my? Więc mówię dziękuję za muzykę Za dawanie tego mi. Jestem bardzo szczęśliwa, jestem dziewczyną ze złotymi włosami Chcę to zaśpiewać każdemu Cóż za radość, cóż za życie, cóż za szansa! Dziękuję za muzykę, za piosenki które śpiewam Dziękuję za całą radość którą niosą Kto może żyć bez tego, pytam z całą uczciwością Czym życie by było? Bez piosenki i tańca czym byśmy byli my? Więc mówię dziękuję za muzykę Za dawanie tego mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 💤 na wiecej mnie dzis nie stac :P A wszystko przez TWA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
i gdzie Ty masz duchote??!! Mi w kurtce zimno bylo!! Zastanawiam sie nad oblekaniem rano rekawic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie wychodzilabym ze swojej lepianki ocieplonej mchem lesnym ;) I wolalabym byc juz stracona niz tak zapieprzac :P Nie lubie biegac :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ptaszysko to była Spier...dolka (czyli szybka ucieczka), z tym że ja leżałam na łosiowej z nogami do gury i mahałam rencami dopingujonc Majkela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Tak to rozumiem :D Tak to i ja moge biegac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja bym chciala sniadokoperkowe zbierac ale wyparowalo :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie ma paluszkow ;] Aktualnie tylko pije, nie jem. Bo mi ostatnia kanapka zostala 😭 Na obiadek bedzie :P I nikt mi nie da nawet sniadokoperkowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carny chlep i Czarna kawa TWA
...znaczy, że TWA myśli nie som wolne od grzechu? !!! bo -na ten przykład- co by było gdybym zgrzeszyła z Ptaszkiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Cos Ci nie wyszlo ;) A ja nie grzesze. Jestem swieta :) Swieci nie grzesza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Biedna TWA, glodna, nic na sniadanie nie ma 😭 musi talerz lizac :O Tylko go nie schrup, szkoda zebow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że czasami nie wychodzi...;) kiedy kupisz mi śliniaczek z misiem? znuf mam pomidora na koszulce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Kupie Ci z kaczuszka :) Szkoda, ze pomidorek nie wpadl w dziurke w koszulce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa koszulka !!!!!!!!!!!!!! znaczy z lumpa za złotufkem !!!!!!!!!!!!! jeszcze nie ma dziurkuf :P:P:P:P:P kompletnie zupełnie nie zrozumienia dla fisiowatych dziwact TWA i jej ogromnej potrzeby posiadania otworkuf, prześwituf szczelin, ażurkuf i innych ...o kturyh maży :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Niemozlowe! :P To Ty masz cos calego, nie dziurawego, nie podartego, nie dyndajacego, bez sterczacych nitek, zwisajacych skawkow lub jeszcze inaczej zdewastowanego materialu!? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zombiak zbliza sie do domu... Niedlugo biedne, umeczone konczyny TWA i jej kadlubek legnie na rybnej sofie i TWA uda sie w objecia... Morfeusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAAK objencia morfeusza som jedynymi jakie mnie z menskich interesujom ;) Jutro nawet fikołkuf z motylkami nie bendzie :( ale za to mam czym szeleścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku NIUS: Flowka dziś leży plackiem (nie na złotej plaży) a na Piotrze !!! i modli siem żarliwie by wszystkie bustwa odpuściły jej grzechy, bo jest tak ponownie rospalona, że Paliwowy jak przeżyje kolejne spotkanie to bendzie CUT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×