Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość estetyczna teoria potrzeby TWA
Witam Flowka jestem zdecydowanie za tym abys poszła studiować penisologię ;) ten nowoczesny kierunek, na wskroś aktualny w codzienności, pozwoli Ci - i mi przy okazyji - zrozumieć odchylenia od normy nie tylko u Dannego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzedni wpis ja pisałam żeby nie było wotpliwości taak to wszystko dlatego, że pamientam o tym o czym pamientać nie powinnam, idem poprać duszem ;) silver nano nie ma takiego programu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Dostałam dwa smysy że mam zakafkować to kafkujem. Prać duszy nie muszem ... na razie. Może kiedyś ale wtedy wezmem sobie Prezeskę na słuchaczkę - niech odrobi te wszystkie godziny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powinnaś wyprać szklane widzenie na świat :D szczególnie żeby zobaczyć grzypki tam gdzie tylko pisze, że rosnom ;) lup tam gdzie przebywa pośmiertnie ksienżniczka czeska z okrutnych siem wywodzonca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi siem kciało i przeleciałam całom sieć w poszukiwaniu róchawek ;) znalazłam...ech...nie jest to oczywiście to czego bym sobie życzyła...ale cusz...nikt przez rok niczego nowego nie wymyślił idem stwierdzić czy Izzy jest bzykana czy tylko siem jej wydaje ;) [Flowka domaga siem konsultacji w tej sprawie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Jedne szklane czyste. Drugie ustawiły siem w kolejce a ja dumam czy je ruchać ? ... :D Moje widzenie na świat Prezeska jest monotonne - domy, wieże i auta. Chocbym nie wiem jak się postarała to grzypkuf przez nie nie zobaczem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ._$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$ .___$$$$$$$$$$$$$$$________$$ ____$$$$$$$$$$$$________$$ ______$$$$$$$$__________$$ ______$$$$$$__#♥#♥____$$ ______$$$$$$__##♥#__$$ ________$$________$$ ________$$____$$$$ ________$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam robiem test serc:D __*hdl* _*hdl*____*hdl*_*hdl* _*hdl* ____*hdl*_*hdl*_____*hdl* *hdl* ________*hdl*________*hdl* *hdl*_____________________*hdl* _*hdl* ____* WITAM !*____*hdl* __*hdl* _________________*hdl* ____*hdl* _____________*hdl* ______*hdl* __________*hdl* _______*hdl* _______ *hdl* ___*hdl* ___*hdl*___*hdl*_*hdl* _*hdl* ______*hdl*_*hdl *____*hdl* *hdl* __________*hdl*_______*hdl* *hdl*_____________________*hdl* _*hdl* __*POZDRAWIAM!*__*hdl* __*hdl* _________________*hdl* ____*hdl* ______________*hdl* ______*hdl* __________*hdl* ________*hdl* ______ *hdl* ___*hdl* ___*hdl*___*hdl*_*hdl* _*hdl* ______*hdl*_*hdl *____*hdl* *hdl* __________*hdl*_______*hdl* *hdl*_____________________*hdl* _*hdl* __*____SŁODKIE!*__*hdl* __*hdl* _____BUZIAKI_____*hdl* ____*hdl* __ZOSTAWIAM_*hdl* ______*hdl* ____;*____*hdl* ________*hdl* _;**___ *hdl* ___________*hdl*_*hdl* ____________*hdl*hdl* ______________*hdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuś jest... Flowka nie ściemniaj...pójdziesz w ciemny kont, dasz buziakla...i wciśniesz cuś do renki pana konowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opis cuś... cuś jest do oczuwania jednym zmysłem, szczególnie kobiecym ... cuś poprawia nastrój i koi nerwy ... cuś co 45 minut daje inne zadowolenie ... cuś jest potrójnie kremowo-waniliowe i potrzebuje być wsadzone w otworki ścienne ... cuś ma działać asz 90 dni ... cuś może być używane w całym domu ... gorsze wydanie cuś jest w galaretce ... cuś powoduje że krenci mi siem w głowie...wienc idem po piciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkie samochody, sex oraz przystojni faceci w gajerach... czyli wszystko, czego oczekuje od filmu dla TWA w sobotni wieczór a to oznacza, że Jason mnie uwiedzie jadonc z punktu A do punktu B ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec świata zgodnie z przepowiedniami Majów ma nastąpić 21-22 grudnia 2012 roku n.e. ;) to jeszcze chwila, w tym czasie zdonżem napisać, że gorczyca normalnie w Nocnym Party mamokła ;) ale jak z rolniczych tabeli wynika, można jom kupić za jedyne 3 złote kilogram i miedziany rondelek;) bo posiadanie tych cenności dobże robi na finanse:D tylko kukurydza mokra z rękawa to wysokowartościowy produkt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×