Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

witam o poranku Piszem testament ;) Flowka (po ras kolejny dziedziczkom) bendzie naprawdem bogata, bo staniesiem właścicielkom ---4 kżywyh ścian ---2 opakowań po deo z lat 80 ---2 ciulowyh wypalonyh ---durzej ilości rozciongnientyh pirzamek ---yanga i yinga ---plastusia ---5 norzyczkuf ---picassa pijaka ---korali brathankuf i wudy40 hehehe i oczywiście ...bambusuf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że o SN i NP nie wspomniałaś Prezeska ... to siem dziwiem ! :D Wszak to najnofsze nabytki - jeszcze na gwarancji ! Dobrze, że z tym całym nabytkiem nie odziedziczem Przystojnego bo wtedy musiałabym siem zrzec ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Flowka !!! mam nadziejem, że mi skżepo nie doleci tam gdzie nie trzeba!!! musisz poczekać...szczegulnie na SN, w końcu muszem mieć z kim gadać ;) A Przystojny cusz...może ma cuś interesujoncego...ale na działanie tego intrumenta nikt nie daje gwarancji :P chyba tesz siem zrzeknem... [bezradność jest stanem kturego TWA nie trawi, ale ciołkowatość zwojuf jest nienaprawialna]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz Cudownego Poranka Złota myśl, wypowiedziana swojego czasu przez jednego z polityków, że nie ważne, jak mężczyzna zaczyna, ważne, jak kończy – znajduje w sytuacji mężczyzny marzeń głębokie uzasadnienie. Idealny mężczyzna wstaje pół godziny przed tobą, goli się, bierze prysznic, wybiega po świeże bułeczki i bukiet kwiatów. Parzy pyszną kawę (w domu ma co najmniej trzy gatunki, a nie tylko przeterminowane torebki ekspresowej herbaty), przygotowuje śniadanie, które na tacy podaje ci do łóżka (nie potyka się z tacą w progu pokoju, zalewając jasną wykładzinę). Zagryzając rogalika (nie kruszy po pościeli), szepcze ci do ucha, że tej nocy nigdy nie zapomni (jego oddech uzmysławia ci, że używa miętowej pasty). idem snić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Moje bioderka nadajom siem tylko do paseczków Prezeska ! :D Ani siem waż myśleć inaczej ! Pospałam dzisiaj niesamowicie ... śnieg za oknem a ja w ciepłym łóżeczku ! Tyle, że sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Moje bioderka nadajom siem tylko do naprawy Flowka ! Ani siem waż myśleć inaczej ! Pospałam dzisiaj niesamowicie ... śnieg za oknem a ja w ciepłym łóżeczku ! Tyle, że sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadmiar myślenia przyczyną otyłości? Tak piszom !!! znaczy cza przestać myśleć czy przestać jeść? ;) W silnym stresie człeka odrzuca ot posiłkuf, pewnie dlaczego że fizjologiczna czynność jest niczym przy rozpaczy wnentrza.:( Myślenie jest wysiłkiem nie tylko dla głowy ale dla całego organizmu...logicznie rzecz ujmujonc wienkszy wysiłek...wienksze zapotrzebowanie na energiem!!! a może nam siem tylko zdaje rze odczuwamy głut...bo ja odczuwam rurzne...myślonc, rze tak zwyczajnie kce mi siem jeść...czy wrzucić coś dobrego do brzószka?, ...NIE...pragnem zakosztować smakołykuf nieznanych i niekoniecznie podanych na tależah czy w miseczkah...pewnie myślem o szweckim stole rzycia, na kturym leżom mażenia senne, zepchniente i wyrzócone ze świadomości, bo gdzieś ...ktoś...coś...ubezwłasnowolnienie przez normy społeczne i jakiś durny przepis daje nam w ostro kość... zaczynam siem uczyć gotować polewki w małym garnku... ale nawet litr mniej nie pozwoli mi przestać myśleć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj se pooglondałam świonteczny Wrocek, oczywiście przes brudne okna naszej cudownej KM, marnie było widać...ale cusz poradzić...mrus dał nam w dópem...:( Nie dolatuje mi tak gdzie trzeba, wienc ponat godzinem kocowałam poduszki, by muc na nih stanoć...a okolica okołopempuszkowa wyglonda jak paranoja ... o jak fajnie byłoby siedzieć z Ptaszkiem w krzakah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tu nie curwować skoro zycie takie upierdliwe Prezeska ? :D Przeżyj do wtorku ... ale białego schowaj przed złośliwymi oczami niedoświadczonych urzendasuf !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×