Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

_$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$ ________________________$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA---> Grunt, ze trzyma sie w formie :classic_cool: zwlokowania nie bylo, w kulturalne miejsce sie udalysmy :) krzakow brak, to nie bylo gdzie ciagnac z gwinta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Te cuda z macznych frendzelkow to w sam raz dla Ciebie TWA. Tylko, ze Ci juz okien nie starczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
dobra, to spadam, bo nie moj sprzet. jeszcze mi kaza za jego eksploatacje wdziecznosc odczuwac... niedoczekanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem czekoladowe Ptaszeczku ;) Makowe w nadmiarze powodujom wcurwienie :p ale na razie wcurwienie przyćmione...bo zielone papierki w perspektywie...za to co jest nic nie warte ale ciongle stoi w koncie trotuaru...jeżeli mogli gruszki rozciońć i dobrze rozcieli...to Skrzydlata Istota w mig zakuma ;) hehehe ale mam ślicznom stopkem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt to porozumienie :) Co mówi kobieta: To miejsce to śmietnik! Do roboty, Ty i Ja musimy posprzątać. Twoje rzeczy leżą na podłodze, I jeśli nie zrobimy teraz prania To szafa będzie bez ubrań. Co słyszy mężczyzna: Ble ble ble, DO ROBOTY, Ble ble ble ble, TY I JA Ble ble, NA PODŁODZE Ble ble ble, TERAZ Ble ble ble ble ble BEZ UBRAŃ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mam dwa slowa do powiedzenia: FUJ! i malpa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku O Ptaszeczku...bardzo przyzwoicie Niezastompialność KO jest rzeczom powszechnie wiadomom. Przes sen słyszałam łopot wielki skrzydeł i czułam, że kiedy zajrzem na kafkem, bendzie cuś co siem nazywa - clasic cafe - czyli Fuj. W tym obrzydliwym świecie, gdzie społeczenstwa potrzebujom coraz nowym doznań a pieniondz zamoncił w głowach Przyzwoity Ptaszek jest białym krukiem;) cierpliwy i kochany, wyrozumiały i troskiwy a przede wszystkim niezwykle Boski. Nasza KO znajdzie siem na pieniozku nowym, co oznacza, że miliony bendom niom obrać, a Ona dumna z dziobem do gury pokaże swom wielkość. Ptaszku dalej jesteśmy twoimi gekonami ;) Czy do TWArzy Ci w habrowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Tak sie wzruszylam, ze nawet w swym milosierdziu wybacze Ci te wrone :classic_cool: Ja rozumiem to ptak i to ptak, jedno i drugie ma skrzydla i dziub. Ale orlica nie wyglada jak wrona, czy tam kruk jakis parszywy :P W kolorze niebianskim musi mi byc dobrze, wszak jestem boska :D :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
jeszcze sie przez Ciebie omsklo mi... wszak mialo byc dziÓb. Ja w przeciwienstwie do Ciebei umiem pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawsze i trudniejsze są związki stałe (z Ptaszkiem nierozerwalne), w których żaden wyraz nie jest użyty w znaczeniu dosłownym. Przykładem takiego związku jest właśnie "biały kruk" - oznacza cenny, rarytas opierzony. Ale ani wyraz "biały", ani wyraz "kruk" nie odnoszą się bezpośrednio do tego znaczenia. Owszem, kruk o białych piórach jest również niezwykłą rzadkością i to właśnie łączy dosłowne i przenośne znaczenie tego wyrażenia. Poza tym...KRWAWA ORLICA to Ptaszynka o nietypowych dla danego społeczeństwa poglądach, sposobie życia, upodobaniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Po co pisac w przenosni, owijac w bawelne, wsadzac za woalke, czy miedzy zdania czy tez czynic inne zabiegi jak mozna DRUKOWANYMI :D orly tez sa na wymarciu... Np ten :P http://pl.wikipedia.org/wiki/Orze%C5%82_cesarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zalezy o jakiej kobiecie mowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mi wystarcza piorka. Moga byc w kolorze boskim :D byleby przyzwoicie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem nieprzyzwoicie przyzwoita... i jeszcze mam ten komfort chodzenia na golasa po domu! :P pewnie zaraz ktuś poczuje siem zgorszony [TWA nie muwi o Ptaszku] ale maskem codzieności tesz trzeba zdjoć...lecz coniektuży nie majom jej gdzie położyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Na parapecie moze sie zmiesci... 🌻 Nieodziana po domu chodzisz??!! No wiesz! W zyciu bym nie wpadla na taki pomysl!! Przeciez jest zimno! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
jak to gdzie [dotyka dzioba - lod, dotyka szponow - lod, dotyka potylicy - lod] wszedzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jak o standardzie tych naszych pojazdow torowych spolki wspanialej IC... to ja nie wiem czy jest sie z czego cieszyc :P tam nawet kibelka na podcisnienie nie ma :O a tyle kaza sobie placic placic za ta przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×