Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
dobra 🖐️ :classic_cool: to kiedy idziemy na zielenine? :D (pomimo, ze KO to nie krolik i salaty nie lubi :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Nie podjełam jeszcze badań zmierzajacych do zbadania relacji miendzy postem, a nickiem pod jakim był napisany...ale w teoriach TWA zawiera siem wszystko...toteż som posty specjalne...na kture należy zwrucić szczegulnom uwagem a ustosunkowanie siem do nich jest jak obowionzek taki tego co rzołniesz powinien mieć pod łuszkiem ;):P muwiem, rze to by była korelacja istotna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
malpa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
od badan to ja tu jestem :P gruszki mnie do tego zobowiazuja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Troche przygnite ale co tam. Zgnilek tez gruszka :) A jaki ogonek? Gruszki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
W ogole mnie temat kuprowy nie natchnal do napisania czegos, co mogloby powalic na kolana. Im wieksze oczekiwanie na ma wielkosc tym bardziej sie mala robie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
czy ziemniaki od biednego drwala sa smaczniejsze od tych od bogatego drwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
malpa :classic_cool: Tak szybko nic nie napisze, bo musze sie zajac sprawami wagi panstwowej. Poki co tylko po nich deptalam. Trzeba teraz milosciwym okiem sie przygladnac blizej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA by chciala byc tak odkrywcza :P A to sem ne da :P Juz inne wielkie mozgi przed TWA to wymyslily :) TWA biegala wowczas w pampersach :) KO tez by chciala kiedys cos rownie wielkiego i znaczacego wymyslic :D Ale ma za maly mozg 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA i tak jest odkrywcza { bo siem ciongle otkrywa...dlatego ma dwie kolgerki ;) i dlatego została samopisadłem, bo jej do gruszy nawet podejść nie dali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Gruszki szybko gnija ;) Soki puszczaja, marszcza sie, smierdza i robale i owady tylko pozywienie maja. Mowie Ci, zadnego pozytku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
poza tym akurat w przypadku tej madrej definicji to nawet gruszki to za malo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzytek jest taki że płynie szerokimi strumieniami wszelka korzyść...choć o ph można by siem spierać ;) poza tym ma siem dożywotnie prawo do czerpania dochodów, związanych z piastowaniem określonego urzędu czyli można uwić gniazdeczko i spokojnie przeczekać wichry kryzysu...poniewasz TWA musi być codziennie przepłukiwana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA ma racje! Dochody wystarcza na uwicie przytulnego gniazdeczka pod mostem. Troche wiac bedzie ale co tam... Zawsze sie mozna dogrzac od srodka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pijem kafkem caly dzien pijem i jestem szczenśliwa...muwi TWAmenelka ja tez zwykle jak pije swoj ulubiony napoj{.....w tym miejscu nalezy wpisać jakie lejonce powala Ptaszki.....] to jestem szczesliwa :D po drugim to juz w ogole nie pamietam co to smutek :D wtedy to mi fajnie wszystki dynda niczym falbanki od wykrochmalonej halki sredniowiecznej :D...muwi KOmenelka tak bendom siem czuć pseudomenelki pod mostem...TWA bendzie przechlapana a KO bendzie miała odlot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jak TWA moze zdradzac tajemne plany KO bez jej zgody 😭 To jest scisle tajne lamane przez poufne co KO bedzie robic pod mostem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Moze idz z reklamacja w takim razie? Powinni uwzglednic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ktos wie jak sie przeciwstawic dywersji? ;] Przeciwnik znany, motywu brak, szkody dotkliwe :O Fajnie by bylo skopac komus porecz, zeby ten ktos nie wiedzial kto kopie. Wiecie co mam na mysli, nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A w ogole to co ja pisze!! :O czy raczej: gdzie ja pisze! :P a nawet jakby co to: niech wie, ze ja wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zastosować reakcje upozorowanom celem zmylenia, nastempnie przejść do dehumanizacji jako rze obiekt dywersant jest przypadkiem do załatwienia, w kolejności przemieścić stłumione uczucia by muc zastanowić siem czy to kwaśne winogrona czy słotkie cytryny, bo musi w końcu nastompić konfrontacja z agresorem a wtedy pamientaj by mieć przy sobie łók albo toporek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie. Ale w ogole mnie to nie dziwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To juz by mnie dziwilo bardziej, gdybym nie znala wierszyka Brzechwy "Kto z kim przestaje" (takim sie staje :P ) Ciekawe kiedy nadejdzie czas, ze mnie zacznie podniecac to co poprute i dziurawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×