Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

_______________$$$$$ ________________$$___$$$ _______________$$_____$$ ______________$$______¦ ______________$$ ___________¦__$$$ ___________$___$$$ ____________$____$$$ _____________$$___$$$ ______________$$___$$$$ ______________$$____$$$$ _______________$$_____$$$$ _______________$$_______$$$ ______________$$$________$$$ ______________$$__________$$$ ______________$$____$$$$$$$$$ _____________$$$__$$$$$$$$$$$$ ____________$$$__$$$______$$$$ ___________$$$__$$$_____¦__$$$ ____¦_____$$$___$$_____$$__$$ ____$____$$$____$$___¦__$$$$ ____$$__$$_______$$__$$ _____$$$$__________$$$ ________$$$$$$_______$$$$$ ______$$$$$$$$$$___$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$¦$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$ _______________$$$$$ _____________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porankiem witam A wiesz Ptaszku rze miałaś racjem za moje papierki można jusz kupić kozem mojom ukochanom, wyśnionom, upragnionom ;) [ co za pienkne marzenie: TWA z kozom na łonce, koza siem pasie trafkom, a TWA widokiem kozy];)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozpalona Flowka
Może i dziś Dzień bez Mięsa ale ... kto siem bendzie tej wersji trzymał ? :D Ja idem porozciongać swoje mienska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Moi Drodzy, Proszę sprawdzić, czy nie trzeba u Was wymienić zegara. : Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, ze wrócę o północy. 'Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty później'- powiedziałam i wybyłam. Ale, impreza była cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze więcej drinków, było tak fajnie, że zapomniałam o godzinie.. Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem. Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wściekłą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowałam, że mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w cztery dupy,a nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem... Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha! Rano, podczas śniadania, mąż zapytał o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, że o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. 'Oh, jak dobrze, jestem uratowana....' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Mój mąż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: 'Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką'. Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: 'Taaaak ,a dlaczego, kochanie?' A on na to: Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O kurwa!' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nadepnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła sobie głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać........ To oczywiscie tylko anegdotka, nic o mnie... Bo jak wiadomo - nie mam meza :D Moze TWA sie chociaz usmiechnie, moze to osuszy lzy rozpaczy po utraconej podstawce na 4 litery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światowy Dzień Wody Dzień Ochrony Bałtyku kciałam polać troszkem wody;) ale przelewanie z póstego w prużne [BES PTASZKA] ma tylko sens wtedy, gdy istnieje skutek bespośredni dynamiczny, wtedy dowolny efekt wyrażenia wodnistości powoduje nagłom potrzebem zbadania zależności między atrakcyjnością fizyczną a pienknem wewnentrznym :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namientne tango to urokliwy sex na parkiecie zakończony wspulnym O :D [oznacza to rze TWA marzy o tym by zatańczyć choć ras z Admirałem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jusz zapomnij w końcu o Admirale bo on zimny i sztywny na dnie siem plonta ... :D Tango to tango obojentnie jakom ma siem sukienkem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po poranku. Prezerwatyfki na różnych sprzentach Prezeski to najnormalniejsza rzecz na świecie. Jakże ubogi byłby świat bez gumowych dodatkuf ... o różnych kolorach i smakach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co rano to samo :( jakże nudne i beznadziejne:( gdzie siem podziała radość jakakolwiek najmniejsza? pewnie gorzej być nie może !? dziś pesymistyczne powitanie o poranku, bo pół roku mija jak Pitusia mnie opuściła 😭 a ja ledwo żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Widać czópki Flowka ;) a nie widać ciołka :( Niczym bardzo grzeczna dziewczynka postanowiłam jeść polewkem płatkowom (14 dni i bendem super star) polanom wypasionym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczym bardzo grzeczna dziefczynka ... zbilansowałam wszystkie za i przecif - wyszło na zero bo musiało ! I nie chodzi tu o bilans H-fujuf ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Codziennie coś nowego. Rekomendowany kminek aby nie ulec bembnicy ;) Flowka rozciongniete na jusz wszystko :P z wyjatkiem mało używanego korytarzyka, kturego nie ma kto otkóżyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×