Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

ta cafe wedle swoich fochuf rozdziela linki ale inteligęnti wiedzom co zrobić ;) zbliżenie jest nieuniknione :D Jakie to cudowne uczucie :D pić kawusiem i snuć siem w nierozciongnientym Żułtku, chociaż powinnam swe kroki skierować w celu zdobycia tych co najlepiej rosnom w guwnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
roztocza? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
umiesz liczyc? licz na siebie :P KO sie modrosc zyciowa skonczyla, a wraz z nia uleciala inwencja tworcza, w kosmos gdzies... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
madrosc mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziwisz się - kto. Zdziwisz się - skąd? A ja Ci życzę wesołych świąt. Pomyślisz sobie - to jakaś bajka. A ja Ci życzę smacznego jajka. Czy jestem szczera? - nie miej obawy, bo również życzę miłej zabawy. -----Mnóstwo radości, jaj obfitości. Koszyka marzeń i mocnych wrażeń-----życzy TWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na świenta o miłości Miłość to uczucie najtrudniejsze i najpienkniejsze, głembokie. Potrafi dać radość i szczenście, ale potrafi i zabić. Tworzy i niszczy. Nie umiemy powiedzieć czym jest, ma tak wiele TWArzy. Kochamy naszych rodziców, rodzice kochają dzieci. Kochamy swoje rodzeństwo. Kochamy przyjaciół. Nawet czasami kochamy Wybranego. Kochamy też swoje zwięrzęta. I Kozem kochamy.I Ptaszka kochamy. Jednak miłość bywa tesz wierna, ale niespełniona, szalona i platoniczna, radosna i pełna rozpaczy. Za każdym razem inna. Miłość daje nam tak wiele, ale także czasem nas gubi, zaślepia. Namientność potrafi nami zawładnąć, odebrać godność, rozsądek, życie. Prowadzi ku śmierci i szaleństwu. Jakże często życie ukazuje nam żal, tensknotę, gorycz. Czasem jednak miłość jest szczenśliwa, odwzajemniona...nadaje sens naszem dniom, napełnia serca radościom ! Kochamy innych ludzi, kochamy Boga, kochamy ojczyznę, kochamy świat, pienkno życia. Czasem jesteśmy szczenśliwi a czasem za to szczenście musimy zapłacić... Czasem los staje się okrutny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samica wojsiłka. Kopuluje z samcem tylko wtedy, kiedy przyniesie jej gąsienicę jako pożywienie. Im większa ofiara, tym dłużej trwa stosunek. Dla owadów to jedzenie ;) a dla nas...? :P Jusz dzwony wydzwoniły możemy być niemoralne(piszonc) bo jesteśmy moralne na codzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonecznie witam Kasztany rozkwitajom :D niedługo siem zacznie pachnienie kture TWA uwielbia: akacjowo-bzowo-jaśminowy zwrut głowy:D a na razie trza siem upomnieć o swoje czyli potwierdzić specjalizacje paszkwilowom ;)( a to wszystko dlatego że3 chucia do Flowki jest silniejsza nisz śmierć, szatan i ta gura lodowa co podobno powaliła Titanica;) dziś byłam światkiem jednoczesnym 32 wytryskuf ;)[TWA stała i liczyła] dlatego wylizałam do dna zakrenconego:p zielono wokuł to podkłat do wypicia laciatemaciate:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×