Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
A ktora Twoja czesc ciala jest sprawiedliwa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam zaucztować :D sama bo Ptaszek zawraca kijem Wisłem :P nagle poczułam dziwnom lekkość ;) choć strzałka nie ruszyła ani ani ;) i humorek dopisuje :D wienc serowanie w toku : i KAFKA z wypasionym :D solanki nabierajom koloru, szatkowana wchodzi z kontakt z tartom, mam nadziejem na nierozłonczność i polewka niedzielna tradycyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj bardzo czynna ;) a to dlatego rze myślem tylko o jednym ;) nasionka trafiły w końcu tam gdzie ich miejsce ! ale nie znalazłam ani kawałeczka druta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kuchni do prania siem nic nie dzieje a koszula prasuje siem pod poduszkom...Ptaszek w marzeniach szybuje w przestworzach a Flowka rozpatruje kwestie czy aby jest akuratna jako ozdoba polowania ;) i tak mijajom dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet mni polecił żebym innego faceta obejrzała oddolnie ;) i zrobiem to :D chentnie posiedzem na baszcie i sprawdzem zawartość spichleży...o to jak plany moje, zmieniły siem na plany niemoje i nawet nie protestujem tylko radujem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewinna zaczepka
Ja kawusi to z samego ranka zanim moje bable sie pobudza. W spokoju i z kafeteria :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jak szycha z wypracowanym miesniem piwnym zasluzyla na maja uwage dzis, to tym bardziej reszta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyznanie miłości Rurznie to bywa z wyznawaniem miłości. Najchętniej by siem widziało faceta u naszych stóp ...{och te nenufary}...maślane oczy i zapewnienia rze... do końca naszych dni...bendzie cudnie. Kobiety kochajom uszami a mencizny oczami!:D Jak to siem przekłada na codzienne życie każda z nas o tym wie. Czekamy na wyznania, deklaracje, czasem spektakularne, czasem intymne ale romantyczne !!! jak Ptaszek ...jeździec na białym koniu porywa swojom ulubienice do krainy wiecznej szczenśliwości. Nie zawsze możesz mieć co chcesz, choć pragnienie zapiera ci dech. Ale co zrobić jak siem ma doczynienia z toporkiem, młotkiem lup ciołkiem? ;) Marzyć ? ile można?... Czekać? skond brać cierpliwość?... Zmienić? to nawet pomysł niezły...ale skomplikowany jeśli chodzi o wprowadzenie w życie ;) Zaakceptować ! ot co... Kwiatki [orchidejek dórzo] trza podlewać !!! Wyznania miłości - NIE Dlatego dowodem na to rze kocha, jest urzondzenie stojonce na podpurce patrzenia na świat, służonce do zamiany fal elektromagnetycznych na sygnał elektryczny i odwrotnie. I to jest to czego kobiecie trzeba, fachowca...nie zawsze specjalizujoncego siem w miłości...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Eeeee tam. Bez konia i lsniacej zbroi to ani rusz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To szczyt szczytow, zeby przed 7 byc juz na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ty to byc mogla szczytowac ale 24 minuty temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Coś nam ostatnio przyśpieszyło życie ! Torby siem jusz szykujom do płatnego lenistwa a biedna TWA bendzie rżnienta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Stanowczo domagam sie dluzszej nocy, dluzszego weekendu, dluzszych swiat. To szczyt niesprawiedliwosci jakby podliczyc ilosc dni pracowania do ilosci dni niepracowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku Zacznem ot tego rze uwielbiam posty Ptaszeczka !!!:D Nie bendem wymieniać przecifko czemu protestujem ;) ale pracowanie jeszcze nie jest takie najgorsze, bioronc pod uwagem rze to jedyne miejsce produkcji zielonych papierkuf;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja nic przeciwko zielonym papierkom nie mam. Nawet niebieskie mi sie podobaja, zwlaszcza w duzych ilosciach ;) Ja wnioskuje o zwiekszenie ilosci tych papierkow przy jednoczesnym zmniejszeniu ilosci dni pracowania. Ja moge nawet opracowac w tym zaleznosc regresyjna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Czyli myslisz, zeby poddac weryfikacji obliczone prawdopodobieństwo popełnienia błędu pierwszego rodzaju? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×