Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jeszcze tego G nie widziało żeby spendzić na poprawianiu siem asz pół dnia ! To nawet ja tam tyle nie siedzem ! :D Prezeska siem rozbisurmaniła i poszalała ... nie poznajom jej w W jak wróci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ale jak TWA ma zielone straki to ja sie do niej nie przyznaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Szychy trzeba zaspokajac w pierszym rzedzie ;) :P :classic_cool: Pozniej jest czas na reszte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
wstawac, nie spac! Dzisiaj czas na ta "reszte" :D o ile zadna szycha sie nie wtryni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
pozbieraj troche ziarna i dla mnie :classic_cool: bo glodnam 😭 a wcale sie nie odchudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
juz poszlas zbierac w trudach i znoju? plody nie zajac, nie uciekna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy można przestać być głodnym? To pytanie zadajom sobie miliony. Głód pojawia się, kiedy w naszym organizmie kończą się zapasy zgromadzonego porzywienia (mam na myśli rurzne czenści ciała) a takrze kiedy w naszej lodufce jest tylko światło a czasami kiedy KK słórzy tylko do ozdoby;) Dopadajom nas inne głody, na ten przykład miłości :( i co wtedy? gdzie kupić karmem by go zaspokoić ? Chodzi sobie wtedy człowieczek smutny, rozglonda siem dookoła, niby wszystko jest w zasiengu renki a jednak łaknienie dokucza.:( Nie muwiem o głodach dzinowych i innych bo w pewnym mieście powiniem zapanować głut niemusienia picia ;) Odczuwam wieczny głut dyskusji, szczególnie z Ptaszeczkiem. wtedy wypełniam siem pokarmem duchowym i czujem jak rosnem w siłem :D Odczuwam głód wiedzy. Ten głód pobudza kwasy nienasyconej ciekawości...kture skierowały mnie na drogem przes łonkem aby za mniej mieć asz 4 ;) Jest jeszcze głut czyli Chuć Owinięta w Listki Figowe...głut zbliżenia człowieka menskiego do człowieka żeńskiego, najtrudniejszy a zarazem nosioncy pełne zaspokojenie i spełnienie :D i na koniec (choć temat głodu niewyczerpany wcale) to co tak lubiem: Na początku była chuć. Nic prócz niej, a wszystko w niej…Chuć to prasiły życia, rękojmia wiecznego rozwoju, wiecznego odchodzenia i wiecznego powrotu, jedyna istota bytu.To siła, co sprowadza mieszanie się i rozdzielanie, twórczyni, pokarm i niszczycielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja odczuwam tylko glod w zoladku, o czym on daje mi znac glosnymi sygnalami dzwiekowymi :P wiedza, miloscia i innymi pierdolami raczej sie nie najem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie od parady zbieralam gruszki, nie? :P a czytac umiem juz od przedszkola (do ktorego nie chodzilam :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ty wiesz ile ja makulatury musialam przerobic?? Musze szybko czytac (zboczenie zawodowe), bo jakbym czytala wolno to do smierci bym gruszek nie pozrywala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
jeszcze szybciej mysle :) W ogole jestem wielce wszechstronna i utalentowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
O! To dopiero iscie hamletowski dylemat. Musze spojrzec w swoj napiety harmonogram i zastanowic sie w ktorym punkcie Cie umiescic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Swiat nigdy dosc!! Ja bym mogla swietowac codziennie :) Wszak w swieta grzechem jest praca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
jak to skad bym wiedziala?? :D Bo ja jestem wszechwiedzaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
bo go odrzucilo... ja tez latam i to jest taka oczywista oczywistosc, ktorej tlumaczyc nie trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nooo, nie ma jak zwierzece bialko w cenie zieleniny :P w dodatku owlosione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślem o wprowadzeniu pożontku rzeczy;) i kultywowaniu tradycji poprzez zachowanie obyczajuf wkładojonc do nowej kwarty korzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×