Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

dobrze :D a mi wieloletnie doswiadczenie podpowiada, 偶e w TWAcity nastanom od jutra upaly...wobec czego zapytowywuje Ptaszka czy ma jakies wolne pomiendzy 28 kwietnia a 6 maja roku 2012 :p by spotkac siem z TWA na chlanom smierdzieloterapiem :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przeciez KO zawsze mowi jak cos wie i mowi tez jak nic nie wie.. W tym przyopadku to drugie. Wiedza, ze sie czegos nie wie tez jest cenna wiedza ;) Ja dzis nie wieszam sie, nie chcialo mi sie wczesniej zginac karku :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hehehe silver nano zgina艂a kark ;) TWA w tym czasie bajdurzy艂a :D [co uwielbia] i dlatego 偶eby mog艂a ple艣膰, ple艣膰 androny, ple艣膰 od rzeczy, ple艣膰 trzy po trzy, ple艣膰 g艂upoty ;) musi REALIZOWA膯 swoje marzenia :D Ptaszku kochany :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Etap zawsze przechodzi w etap. Najwyzej troche wolniej przechodzi. Jakby KO skonczyla na 1 etapie to by sie stechlo. A jakby zaczela od 2 etapu to by tylko smrody wietrzyla...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
JUZ SIEM twa POWIESILA I JUSZ SIEM twa ODCIELA ;) teraz idzie po plyny w kartonach, batonika erotycznego [dzis PDS] i cos tam jeszcze :D Ptaszku narka 馃憚 CHA 馃憚 Bogini 馃尰 zagladaj na kawke zapraszam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale to nie tak do konca nic...wypucowalam pokoj kuchenny, przygotowalam obiadek, pranko zawislo i na 3 torbowych zakupach bylam...no z Laskami nawijalam makoron slowny na cafe;) a jeszcze papierki zrobilam i bilanski tygodniowy i kawki pilam i czipsy jadlam...patrz miala siem czym zmeczyc...a biTWA ile siluf kosztowala ;) machania rencyma :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
masz sposoby;) przed snem takie klipy mi zapuszcza膰...;) chyba zrzuc臋 dzisiaj barchanow膮 pi偶amk臋 i ekologicznie, w samej sk贸rze zlegn臋 na pos艂aniu..:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×