Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

mam szoka normalnie:D ale miejsce znalazlas Aria...jak ze snu... mogłabym tam zamieszkac nie szukałam bo bylam zajeta...ale juz mam podane na talerzu...tylko zrec i to dwiema rencami bendziesz miała boski urlop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Aż żałuję, że dopiero w tym roku na to wpadłam, już mi się marzy kilka dni w zimowej scenerii. Ale teraz muszę się odchudzać, jakieś 7,5 kilograma sobie zaplanowałam. Obiady jem normalnie, ale unikam chleba, słodyczy, żadnych trunków. Za to herbata yerba mate, czerwona, zielona. 2,5 już spadły, ale nie widać nic. Muszę zacząć chodzić na orlik, albo chociaż w domu brzuszki porobić. Od jutra, od jutra, od jutra... Na kolację dwie szklany koktajlu truskawka+jogurt i zmykam spać zanim zgłodnieję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny sposób:D głód najlepiej przespać...zawsze podziwiam te co ważom 60 kg i siem odchudzają :D:p mnie pewnie spadnie na oddziale...bo tam dajom tyle żeby przeżyć :( jak osiągnę spokój ducha to przestanem jeść ;) powodzenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aria z...
krótka rozmowa w moim domu: -Twój komputer zawsze wygląda, jakby szedł do ślubu. - No właśnie, a twój zawsze jak po poprawinach Zgadnij Twuśka , który jest czyj:D:D:D HAHahahahaaa 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też sobie skopiuj: coś tam dodaj, albo zrób jedną czy dwie Tylko nie wiem na jakim nicku to wyszło, bo zakładałam całkiem nowy, a wskoczyło w jakiś mój stary hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ♕TWA♕TWA♕
Takiego spróbuj może? Ale widzę, że teraz jak się robi nicka, trzeba swojego maila obowiązkowo podać. Ciekawe po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ♛♛♛[
próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ♛♛♛
moje korony trochę inne🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś czarny hetman, a ja biały :D Grasz w szachy? Ja kiedyś grałam z bratem i jednym kumplem w podstawówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był taki mój pierwszy przyjaciel. Później na jego cześć najfajniejszemu kotu z miotu B. dałam na imię Gacek:) Do dzisiaj mam kontakt. [z kumplem i kotkiem też- nowa pani nie zmieniła mu imienia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gość...tylko TWA
dlaczego czarny? ;) a nie mogem być wyjątkowo zielony ;) kiedys dziadek mi pokazywal co to za gra i zaznajamial z zasadami ale ja wolalam skakac w gume ? [przez gume] albo jezdzic na lyzwach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny charakter gra czarnymi szachami:classic_cool:;) x x x A tak naprawdę takie wylosowałaś, są niebieskie, więc mi nie narzekać:) Jak mają być zielone- należy trochę żółtego dodać. x Mnie ona pieni od czasów króla Ćwieczka... Na przykład nie mogę wywalić niepotrzebnych tematów z ulubionych, nie mogę skasować wszystkich ulubionych, nie trzyma się to według chronologii, linki bierze za spam i nie wiem co tam jeszcze. Sporo tego jest, tylko nie ma komu głowy za to zmyć... :o Ale zawsze można sobie pójść i leżeć na przykład do góry nogami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gość...tylko TWA
ostatnio coraz czesciej mam na kafe :D ᠋ gdyby było wiencej takich "czarnych charakterow" swiat bylby piękny dookoła :D:D:D masz racje...czas siem zmyc i robic to, co sprawia dużo wiekszom przyjemnosc Pa ☛...gnicie...pada...oby calom noc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki filmik kiedyś znalazłam, często go sobie oglądam. http://www.youtube.com/watch?v=O2PdgyZSLxY&feature=related Może ktoś potrzebuje małego oswojonego kotka z książeczką zdrowia? Ma 6 tygodni, wychowuje się z dzieckiem, psem i królikiem. x Popadało, fajnie jest... x Też spadam, uwielbiam wstać sobie wcześnie: prasowanie, prysznic, kawka, makijaż...Do pracy 1,5-2 godz. przed otwarciem, bo trzeba posprzątać, pododawać/codziennie/ Nie jest tak, jak powiedziała kiedyś M. bratanica "wystarczy przyjść i włączyć światło" :D Teraz pracuje się super, nawet się zastanawiam co tu zrobić, żeby nie brać urlopu latem, tylko tak jak moja była niedoszła szwagierka: w lutym! I jeszcze mówi "jeździmy jak najdalej, bo potem jak będziemy starzy, to już tylko Chorwacja" Ech, w tym roku byli w Kenii...Pomarzyć... x Fajna ta łapka, ale jeszcze pistolecik tam widziałam, może się przyda?;) hahahaa cześć Twuśka🖐️) Dobranoc :D 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzysz o Kenii Rzond? O kurcze, kce siem powiedzieć :D Hoduj buraki...może kiedyś tyle sprzedasz że wystarczy na podróż marzeń. TWA ma tylko jedno...pragnie wynieść siem z TWAcity do piasku :D Ale że wszystko zależy od posiadanych finansów...więc na razie można tylko marzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twuśka, ja napisałam długi post, ale przyszły aktualizacje i poszło..... x Dzisiaj M. był u dentysty i mam wieczór pod kątem higieny, rękawiczek, maseczek i odkażania. Bo on musi być pierwszym pacjentem, żeby czasami po kimś nie zaliczyć wiertła haha Facet u dentysty to Sodoma i Gomora. Moja wieloletnia dentystka to dla niego kowal, dopiero ta nowa jest the best. Nareszcie. Ale wygrał wyścig: wydał więcej niż ja zarobiłam hahaha x Jutro się odniosę do postu powyżej, bo do Kenii jednak nie planuję:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ hehehehe nie musisz :D:p możesz rzondowo olac ;) TWA tez krew zalewa jak się post zmarnuje...pocisz siem a tu d**a :D ᠋ a o dentystowaniu to nie pisz...bo TWA zara wszystkie zemby bolom... ᠋ a chory facet ? to gorsze niż Katrina i jej siostry i bracia :D:P ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ciekawego dzieje się obecnie z nickami. Jestem zalogowana jako Aria, ale piszę sobie z pomarańczy, bo nowego mam nicka. I okazuje się, że nieczerniony nick jest na niebiesko ze stopką tego zalogowanego. Zajrzyj na chwilę na ten mój topik Twuśka, to dopiero dziwne:D Nawet nie wiem, czy dobrze to tłumaczę, dziwactwo takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o co chodzi :D widziałam... mnie najbardziej wkurza ta modernizacja, że nie można zmienić nicka tylko trzeba zakładać nowy... wiesz że ja lubiem zmiany ale tylko na lepsze cały czas siem głowie co i komu miało dać wymiana koloru ?:p nie przepadam za niebieskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×