Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

᠋ cześć ᠋ zaczne od tylu ;) ᠋ tez kiedys myslalam o blogu i prywatnym forum...ale nie wiem dlaczego zapal minal...jak wroci...moze cos z tego bedzie... ᠋ Srajki...ech...srajki to GOLABKI...zrobilam wczoraj caly gar bo mialam smaka :D ᠋ co do lozka...sypialnia...jako pokoj juz dawno mi sie marzy...ale w blokowisku czy osiedlisku...to tak troche do dupy...bo za oknem sypialni powinna byc przyroda a nie kurwa parking jak mi sie lososiowa rozwali, kupie takie podwojne lozko, bo wszystkiego trzeba sprobowac.... zajrzalam co to te elektryczne stelaze...zajebista sprawa...kocham cuda techniki... ᠋ co do kontroli P...naprawde juz klnac nie chce...ale to mieszanina socjopaty z psychopata :p rozumiem, mozna czytac topik, zastanowic sie czasami gdy poruszany jest powazny problem... ale prowadzic ewidencje obecnosci i wypowiedzi...ktos jest mocno popierdolony... tylko takie okreslenie mi przychodzi do glowy a poza tym w tym ogromnym necie jest tyle ciekawych miejsc... ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ aaa i chodzilo mi o samca z F ᠋ tez polecialas :p do niego, żeby Ci otarl lzy...ale Ci wybaczylam :D nie rob tego wiecej bo on ociera Ci lzy, nie dlatego ze Ci wspolczuje, tylko zeby mi zrobic na zlosc...zalosne... dziwie sie takiemu zachowaniu, bo ten czlowiek jest mi zupelnie obojetny, ale w realu na pewno ze swoimi pogladami, nie nalezalby do grona moich dobrych znajomych...a tu w necie...mam go gleboko gdzies... ᠋ poza tym skoro z Idealem sie klocisz ;) to my swoje pazury wzajemnie mozemy sobie czasami pokazac ;) zycie to niejebajka... wiesz ze ja SZTUCZNYCH ZACHOWAN nienawidze... ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nieskładnie odpowiem, bo mam zajęcie. Saamiec? No fajnie, że otarł, ja nie znam się na tych gierkach kafeteryjnych jednak... srajki myślałam, ze to te co przysrywają ahahha ale gołąbki lepsze, też niedawno robiliśmy ponad 70 sztuk, gdzieś w zamrażarce leżą jeszcze za oknem, pod balkonem posadziliśmy sobie magnolię, żeby śmietnik zasłonić. podworko jest takie pół na pół: klomby, drzewa i trochę bloków, ujdzie, parkingu brak, chociaż parę aut zawsze wjedzie. x jeszcze czegoś na allegro szukam, spadam więc i udanego tygodnia życzę, bo to nie wiadomo kiedy tu wlezę w tych zawirowaniach. M chory, D chory i tato też na obiad nie przyszedł, bo słaby:( trzymaj się i śmiej z przysrywajek, wspólczucie się należy:D:D:D czesc])))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ no widzisz Rzond... faktycznie sa tu ludzie, ktorzy przegrywaja zycie:p... caly ich swiat to cafe, tu sie realizuja i odgrywaja role bo w realu sa niczym...znasz moje stare powiedzenie? na kafe kazdy mlody, bogaty, zdrowy i piekny :D gierki...jak wszedzie, w kazdym srodowisku sa...tyle ze w wirtualu budza takie zachowania wspolczucie, czesto z odcieniem lekceważenia... ᠋ ok o tygodniu piszesz... ja to mam tak styczen zaladowany, lo matko......ale wszystko prawidlowo...tyle ze musze latac, zalatwiac, tu zostawic, tam doniesc itd... tylko zeby sniegu nie bylo !!! a czuje sie do tego towarzystwa tez nienajlepiej:( ᠋ pa do milego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ zajrzalam to odpowiem ᠋ satyna ale doskonala satyna...fantastyczna sprawa...chlod i aksamit dotyku... gdzies slyszalam, ze tez sliska i spada siem z lozka ;) mam na razie jeden komplet planuje drugi...ale musi byc krwisto czerwona :D ᠋ ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to miałam w rękach, ale mi się szerokość nie podobała.:o To jest bawełna czesana, nie tak śliska, żeby był problem. Zobacz tam nizej są pozostałe komplety, głównie czerwone. Jeśli masz Netto gdzieś w pobliżu, to kupisz za 100zł. Już się okąpałam, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ hej 👄 Specjal ᠋ nie posikałaś siem ? ;) ᠋ bo my z NNN - tak... kurwa ...na głupotem nie ma lekarsTWA...a może jest...tylko trzeba umieć je zażywać...no tak...ale nie każdego stać:p bo jest drogie :D ᠋ jestem...ale już mnie nie ma...potrzebuje krwi znów...to idem do wampirów :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ bo mnie wkurwiał ten brak odstępów ᠋ wiesz jak wyglondały moje pościki...takie w kupie ? do kitu...bez blasku :D, bez wymowy :D szał musi być :D po co marnuje czas ? ;) ᠋ musi być przestronnie :D wtedy lepiej dociera... ᠋ i nie Tobie Damo ᠋ ᠋ M podał do publicznej wiadomości...szybko przyswoiłam :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko, to fakt . Moje spacje od Mutiego szybko przyswoiłaś:p 22:40. Idę leżeć do góry nogami, zasiedziałam się mocno. x Dobranoc. mam nadzieję, że zostawiam Cię w jak najlepszym nastroju. Z początku to mogło być wkurzające, ale przecież teraz to farsa. Dorobiłaś się kolejnej psychofanki ehehe x I czemu Ty ze mną piszesz POZA przekwitkowem??? No myślałam, że na wyższym poziomie są jednak te analizy:) machajka taka :D:D((🖐️)):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ raczej psychofana :D:p ale pewnie psychofanki tez siem znajdom ᠋ tyle ze nie kochaja TWA tak jak ARIA :classic_cool: ᠋ majonc takie łozko wcale bym z niego nie wylazła ;) ᠋ hej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego, ale ostatnio obudziło się we mnie wspomnienie z dzieciństwa:) x Odkąd pamiętam, moja mama- osoba życzliwa i pogodna, nieraz wręcz naiwnie wierząca w ludzi, była skłócona z sąsiadką zza ściany. Podobno wcześniej, kiedy mój brat był mały, a jej synowie w podobnym wieku, kolegowały się. Chociaż trudno mi w to uwierzyć. x Odkąd pamiętam było źle. A to jakieś kocie gówno przerzucane wzajemnie z wycieraczki na wycieraczkę, a to dzwonienie do drzwi, choć nikogo za nimi nie było, podmiatanie śmieci, deptanie wycieraczki... Trudno mi wyliczyć te spięcia, ale sprawy były tak napięte, że już prawie do sądu poszły w poczuciu krzywdy wyrządzonej przez tę drugą; podłą i złą. x I nagle, nie wiadomo jak, to się urwało. Po czasie zaczęły się sobie kłaniać, może któraś poprosiła o drobną pomoc... W podobnym wieku, drzwi w drzwi...Jakiś pogrzeb, zrzutka sąsiedzka, sama nie wiem, ale zaczęłam tę sąsiadkę zastawać w domu rodziców. Potem częstowały się swoimi kulinariami, nawet dzieliły potrawami, co poskutkowało tym, że poznałam kutię:) Wspólnie urządzały sobie poranki z manikiurzystką, a nawet mama potrafiła interweniować wobec jej męża, spotykając się respektem, bo to małżeństwo było bardzo problematyczne x A po latach- nie aż tak bardzo dawno, mój brat spotkał kuzynkę dawnej sąsiadki z wyższego piętra i powspominali dawne dzieje. x Anegdota za anegdotą: Jak tamta z góry podrzucała, dzwoniła itp itd...:o A jaka polewka, jak obie czując się pokrzywdzone, do sądu się wybierały:o Ile to było śmiechu, kiedy zarówno mama, jak i sąsiadka żaliły się na te wszystkie szykany właśnie do TEJ pani:D:o x W tej sprawie nikt nie zauważył, że wyprowadziła się jakaś z obiema zaprzyjaźniona sąsiadka i nastał spokój. To już wiesz, kto sobie robił dobrze? Zostały prześmieszne anegdotki. Z reala niestety:o I nie dla wszystkich zabawne:( x A potem jej syn do mnie uderzał z propozycjami pomocy (?) i szczerą troską o zdrowie mamy. I właśnie jemu oddaliśmy niedawno portfel z kasą i dokumentami:) Jego mama była była o dwa lata starsza od mojej i zmarła o dwa lata wcześniej...:o x x x x I na kafe to samo...:o Ty myślisz, że saamiec-ale to byłoby zbyt proste:classic_cool: Kiedyś z NNN myślałyście, że ja- było takie jakby naprowadzenie na mnie:D A tak naprawdę może być to zupełnie inna osoba. Taka uśpiona, upadły anioł prawie :D Ale dlaczego upadły??? Odtrącony zapewne, lecz przywiązany. Miłością lub nawet nienawiścią. x To ja spać już idę Twuśka, wiem, że jesteś padła:D jeśli się odniesiesz, będę jutro:) 🖐️)) x x x Tyle naskrobałam i mam ochotę skasować, jak to często czynię:( Może jutro też ocenię, że warto było... x x x Ja chcę mieć blooooga!!!!!! MACHAJKA LITEROWA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋᠋ hej DE Luxowa 👄 Jestem podrazniona do granic ostatecznosci Nie pytaj czym ? wszystkim kurwa...dosłownie wszystkim... ᠋ Lubie Twoje długie posty...zawsze coś w sobie majom...ale dziś nic nie kumam... Planuje obejrzeć mondry film...nie wiem czy dam radem...taka jestem wyczerpana...jak akumulator...tylko nie ma siem kdzie naładować 😭 Przeczytałam...wzniosłe...i nic nie rozumiem ;) jutro o tym poście pomyśle i pare razy przeczytam...może tak z 8 razy ;) ᠋ Idziesz w buraki ? po co pytam? pewnie tak ... bo jeszcze nie wszystko masz w łożku albo obok łożka :D:p...więc musisz buraki kopać... no to żeby czas szybko minoł i za sprzedane dobrze zapłacili... ᠋ pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ hej Pracusiowa 👄 ᠋ Przeczytalam tylko dwa razy ;) i dotarlo... :D ᠋ Net jak kazda rzecz, ma swoje dobre i zle strony...jest mozliwosc by zobaczyc caly swiat i miec prosty kontakt z ludzmi i przy okazji jest "anonimowy", co oznacza ze mozesz tu nawrzucac komu chcesz... Chociaz nie jest tak do konca bo sa fora, portale, blogi pilnowane i trolle mogom napluc ale sobie w nos...niestety kafe pilnowana nie jest, dlatego dochodzi tu do spiec... ᠋ Ale agresja w ludziach ma rozne ujscia, bez konca slyszy sie o tragediach...moze nalezy pomyslec co ta agresje powoduje? mysle ze brak wartosci, zero autorytetow...choc sie o tym mowi, że to niezbedne...jednak to pieniadze otwieraja wszystkie drzwi, dajac czlowiekowi wszelkie uciechy swiata...czy pozera nas materializm ? chyba tak...pytanie tylko do czego sie posuniesz, by zdobyc to czego pragniesz... Samiec mnie nie obchodzi zupelnie...i juz tlumaczylam, ze post moj i NNN nie byl skierowany do Ciebie ! W sprawie tej miloscio/nienawisci...mam od dawna jeden poglad... byla skierowana od poczatku przeciwko mnie i topikowi w takiej formie...i tego wlasnie nie moge zrozumiec...bo przeciez jest tyle opcji, mozna topik zalozyc wlasny, ciekawie go poprowadzic i w ten sposob byc "konkurencja", po co niszczyc to co fajne? Jezeli ktos ma sie za lepszego od innych, to przeciez ci inni nie sa zadnym zagrozeniem... ᠋ Ja tez mam swoj wielki kontener zalow i nie zaspokojonych pragnien, swiadomosc zmarnowanego czasu...i nic tego nie wroci...ale nie wyzywam sie na ludziach, ktorzy nie przylozyli reki do mojego nieszczescia... ᠋ Gnije na kanapie :D mialam pojechac do sklepa, ale jak mysle ze trzeba wyjsc...wzmaga mi sie milosc do lososiowej ;) ᠋ No i czasami jestem jak terminator, walka powoduje ze sie odradzam i mam nowe sily :classic_cool: ᠋ nara ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️))) Najeździłam się, a jutro wykopki:o x Nie napiszę dużo, bom padnięta, starość daje się we znaki:) x Diablo sobie Polsacie oglądam:) x Tak, dobrze odczytałaś mój wczorajszy post, chociaż pokrętnie sobie pisałam:D x A widziałaś reklamy Dolnego Sląska? "Nie do opowiedzenia- do zobaczenia" "Dotknij tajemnicy"? I co, fajne? Ja wiem, że reklamy to zło, ale skoro muszą być... x Przyszła przesyłka od Pierda C.[uczyłam się francuskiego bądź co bądź] A kurier mówi tak: -Kiedyś czekałem na Mikołaja, bo wiadomo: paczki. A teraz nie, teraz codziennie paczki:D:D:D No refleksja godna filozofa:classic_cool: x Idę do sypialni, jutro przy kawie się pokażę:) 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...widziałam...som reklamy, które som zaproszeniem do piekna i ta taka jest...kiedy TWA ten Dolny objedzie ? ᠋ niektore De Luxowa niestrawialne...ja rzadko siem pudłuje...to i reklam nie widze...te co mi latajom w tusiu...krzyzykuje szybciej niż mi mignom... co mam w pudle ogladac ? mieli robic 14 TzG...zawrzalo i cisza ...moze nie doczylam...moze robiom ? X mnie nudzi... MT chyba dopiero na jesien... BITWA moja ulubiona...Urbanski z tv2 siem pozegnal...ale nie musi byc to przeszkodom... filmy...starocie dajom...to co lubie mam na plytach...w tej chwili oskarufki 2012 ogladam... wiadomosci czytam... aha po co TWA to pisze? przeciez pol programow pudla jest dostepnych w tusiu... ᠋ no dalej oddaje sie nicnierobieniu...choc posprzatalam...pokotlecikowalam i galaretki drobiowe zrobilam...nawet na szuranie po sniegu mialam ochotem z wieczora... ᠋ narenka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ czesc Piekna i Mondra i Bogata i Zdrowa 👄 czy juz lepiej? ᠋ wiem ze w takich sytuacjach nie ma odpowiednich slow zeby brzmialy sensownie... ale ze wszystkim musimy sie pogodzic - predzej czy pozniej a ze boli, boli...niektorzy wiecej, niektorzy mniej chodza poranieni 😭 - a przynajmniej z tym, z czym nie mamy szans... ᠋ To pytam Piekna...co u Ciebie ? ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×